https://www.unyegundemhaber.com/

UFUK UYSAL İLE ÜNYE 1957 SPOR HAKKINDA HERŞEY KONUŞTUK

TFF Bal ligi takımlarından Ünye 1957 Spor  ligin ilk yarısını 2. sırada tamamladı.

Ligi şampiyon olarak kapatmak isteyen yeşil beyazlı takım Teknik Direktörü Ufuk Uysal A52TV’de Gökhan Beşikcioğlu’nun Moderatörlüğünde Gündem Spor Proğramına açıklamalarda bulundu.

Uysal 2. yarı hedeflerine ulaşacaklarını belirterek takımla ilgili bilgiler verdi.

”4 OCAK’TA ANTALYA’DA KAMPTAYIZ”

Teknik Direktörü Ufuk Uysal yaptığı açıklamada,”Başkanımla konuştuk kamp yapacağız. Takımın kamp yapması gerekiyor. Planlamamız, ayın 4’de Antalya’da toplanacağız, ayın 16’sına kadar çalışacağız.Daha sonrasında iki gün izin vereceğiz ve  ayın 19’da tekrar  Ünye’ye gelip çalışmalarımıza burada  devam edeceğiz. Kampta üç hazırlık maçı planlamamız var. Döndüğümüz zamanda burada veya buranın yakınlarında  bir takımla görüşmem var. Yönetim Kuruluyla görüşeceğiz. Bir hazırlık maçı ya burada yada buranın yakınlarında lig başlamadan önce bir maç da oynayarak, toplamda 4 maç oynayıp ikinci devreye girmek istiyoruz.

”İHTİYACA GÖRE 3 TRANSFER DÜŞÜNÜYORUZ”

Transferle ilgili tabi ki her takım gibi bizimde takımımızın eksik olan yerleri var. Onlarla ilgili görüşmeler yapıyoruz. Ben hep şundan yanayım, bir takımda sürekli 6 kişi gitsin 5 kişi gelsin yani o şekilde şampiyon olunmaz. Eksik bölge neresiyse oraya yönelmek, eksik olan bölgelere oyuncu almayı düşünüyoruz. Kampta bir aksilik olmazsa bir sıkıntı yaşamazsak 3 oyuncuyla transferi kapatmayı düşünüyoruz. Kampta sakatlık yaşarız bir formsuzluk yaşarız  o zaman Başkanımla görüşürüz gerekli olan oyuncu transferini de gerçekleştirebiliriz.

”GENÇLERİ TAKİBE ALACAĞIZ”

Elimizde  değerli genç oyuncular var. Bizim geldiğimiz süreçte onları görebilme, bakabilme ve değerlendirebilme şansımız olmadı. Sürekli bir yarış bir mücadele içerisindeydik. Kampta onlarla ilgilide değerlendirme yapacağız. Belki de şuanda hiç gündeme gelmeyen ismi geçmeyen bir oyuncu takımda oynayacak. Kamptaki oyuncular eşit performansla devam edecekler. Ligi şuan yarıladık artık herkes eşit çalışacak ,kampta herkes forma şansı bulacak.  Hazırlık maçlarında en iyi olan yani Ünye 1957 Spor Kulübü için bizi yukarıya taşıyabilecek en iyi performanstaki gördüğümüz oyuncuyla ikinci devreyi oynayacağız.

”TAKIM TOP YEKÜN HAZIR OLACAK”

Biz her zaman şunu söylüyoruz kim olursa olsun takım içerisinde   bulunan oyuncuların tamamı bu takım için mücadele edecek. O sahaya çıkan ilk on bir değil o kulübede   oturan oyuncularında aynı sinerji içerisinde olması gerekiyor” Dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir