ULUBEY’DE RAMAZAN COŞKUSU

ULUBEY’DE RAMAZAN COŞKUSU

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ETLİNLİK TIRI ULUBEYLİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATTI

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla hazırlanan birbirinden renkli içeriklerle dolu ‘etkinlik tırı’ Ulubey ilçesinde çocuk ve yetişkinlere unutulmaz bir gün yaşattı.

Ramazan ayının 23. gününde etkinliklerin adresi Ulubey ilçesi oldu. Saat 14.30-18.30 saatleri arasında düzenlenen etkinlikler davullar eşliğinde etkinlik ekibinin ilçeyi gezmesi ile başladı. Gün boyu devam eden Hacivat-Karagöz, Deneylerle Bilim, Çocuk Tiyatrosu, Aşuk Maşuk, Yetişkin Oyunu, Tasavvuf Müziği, Sohbet-Kuran tilaveti ve dua ile hem çocuklar hem de yetişkinler unutulmaz bir Ramazan coşkusu yaşadı. Hem çocuklar hem de yetişkinlere yönelik düzenlenen etkinlikleri vatandaşlar ilgiyle izledi.

TÜRKCAN’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesi tarafından Ulubey’de gerçekleştirilen etkinlikleri değerlendiren Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, muazzam bir gün yaşadıklarını söyledi. Organizasyon için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ileten Başkan Türkcan, “Ulubey’de muazzam bir gün yaşadık. Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu güzel Ramazan gününde Büyükşehir Belediyemizin etkinlik ekibi hem çocuklarımızı hem de yetişkinlerimiz eğlendirerek güzel mesajlar verdiler” dedi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.