ÜN-OFF DOSTLUK İÇİN IĞDIR’DA

Ünye Off-Road Yunus Emre Spor Kulübü Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu 17. Karadeniz Off-Road Kupası 1. ayak yarışları için Iğdır’a gidiyor.

Iğdır seyahati öncesi konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanı Alper Argan, Sezonun ilk yarışı için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Yarışçılarımız S-4 Klasmanında Pilot İbrahim Okuyucu ve Co-Pilotu Selim Sezer, S-3 Klasmanında Pilot İlhami Özgür Yelkuvan ve Co-Pilotu Berdan Can Yelkuvan 1 Haziran Cumartesi günü Iğdır’da yapılacak olan şehir içi seremonik startına katılarak, 2 Haziran Pazar günü seyirci özel etabında yarışacaklar. Ün-Off servis ekibi de Cumartesi yarışçılarımızın yanında olarak servis alanında yerlerini alacaklar.” diyerek yarış ve Ünye’den yarışa katılacak sporcular hakkında bilgi verdi.

Iğdır’daki yarışın güzel geçeceğine inancının tam olduğunu belirten Başkan Argan, “17.Karadeniz Offroad Kupasında güzel derece almak ve sezonun sonunda şampiyonluk kupasını Ünye’mize getirmek için mücadele edeceğiz. Iğdır Off-Road Kulübü yaklaşık 2 aydır başlamış olduğu Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu 17. Karadeniz Offroad Kupası 1. ayak yarışı için çalışmalarını tamamladı. Ün-Off olarak yapmış olduğumuz uluslararası bütün yarışlarımızda Iğdır Off-Road Kulübü her zaman yanımızda oldu. Onları Ünye’mizde ağırlamaktan onur duyduk.” diye konuştu.

Toplamda 5 ayaktan oluşan 17.Karadeniz Offraod Kupası’nın 2. ayak yarışı ise 6-7 Temmuz’da Artvin Murgul’da yapılacak.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir