ÜNYE 1957 SON ÜÇ MAÇ İÇİN GALİBİYETE KİTLENDİ

Ligin başlaması ile zorlu bir parkura giren Ünye 1957 Spor pazar günü kendi evinde oynayacağı Ordu 1967 Spor maçı öncesinde hazırlıklarını sürdürüyor.

Ünye 1957 Spor ligdeki zorlu mücadelesine devam ediyor. Ligin başlangıcından bu yana bir beraberlik bir galibiyet bir de mağlubiyet yaşayan Ünye 1957 Spor, bu hafta Ordu 1967 Sporu kendi sahasında ağırlayacak.

Maç öncesi hazırlıklar devam ederken takımı ve ligi değerlendiren teknik direktör Aydın Yavuz maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Aydın Yavuz konuşmasında;

HIZLANDIRILMIŞ BİR LİG OYNUYORUZ

“Turnuva mahiyetinde bir lig düzenlendi. Hızlandırılmış bir lig oynuyoruz. Çarşamba ve pazar günleri 3 günde bir maç oynuyoruz. İlk maçımızı deplasman da ordu ile oynadık. 2 gün sonra tekrar orduyla ikinci yarı müsabakalarına başlayacağız. Onun akabinde Tonya ile burada oynadık, son sebat takımıyla da deplasman da oynadık.

ÖNÜMÜZDE Kİ ÜÇ MAÇ İÇİN GÜCÜMÜZ VAR

Tabii ki liglerde galibiyetler beraberlikler mağlubiyetler oluyor olacak, yalnız uzun Lig Maratonu’nda bunları kabullenen bir teknik adamım, bu kısa maratonda turnuva müsabakalarında opsiyonun varsa bir kere kullanabilirsin. Ondan sonra oynayacak olduğumuz 3 müsabaka üçünde lehimize çevirecek gücümüz var. Önümüzdeki 3 maçı aldığımız takdirde Ünye 1957 spor takımı buradan 1.olarak çıkar.

Temenni ediyoruz ki hazırlıklarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Sebat maçını unutup futbolcularımız da yapmış olduğumuz durum değerlendirmesinde olaya vâkıf olan bir yönetim kurulu, olaya vâkıf olan bir teknik kadro, olaya vâkıf olan bir sporcu kadrosu ile beraberiz.

YÖNETİM KURULU UNYE 1957 SPOR İÇİN HERŞEYİ YAPIYOR

Yönetim kuruluna çok teşekkür ediyoruz. 1 yıl boyunca maddi manevi takımın yanında takımın etrafında pervane olmuşlar. Ünye sporu layık olduğu yere çıkarma adına elinden gelen her şeyi yapıyorlar. Tabii ki morallerimiz bir nebze bozuk ama eğer biz sebat maçına takılırsak önümüzü göremeyiz. Bizim önümüzde birbirinden değerli 3 tane müsabakamız var.

TARAFTARLARIN DESTEĞİ BİZE GÜÇ VERİYOR

Taraftarımızın desteği onlar bizim başımızın tacı tesislerde zaman zaman stadyuma geliyorlar, zaman, zaman birebir telefondan olsun taraftarımızın temennilerini dileklerini alıyoruz.

Ünye spor dimdik ayakta sadece pazar günü maçın başlama saatini bekliyoruz. Hazırlıklarımız yoğun şekilde devam ediyor. Yarın da stadyumda bir antrenman yapacağız. Amacımız Ordu sporu yenip bir an önce şu girdaptan kurtulmak istiyoruz.

TAKMIMIZDA CEZALI OYUNCUMUZ YOK.

Takımda cezalı oyuncu yok. Sadece santrafor futbolcumuz Emrah evladımız sakat Ankara’da tedavisini yaptırıyor. En kısa zamanda aramıza katılacak. Takımımızda başka eksiğimiz yok.

Pazar günü oynayacağımız maçtan çok ümitliyim takımından çok ümitliyim takımımıza güveniyoruz.”

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

FATSA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Fatsa’da ‘Aşk acısı çekiyorum’ diyerek çatıya çıkan vatandaş, polis ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir