ÜNYE 1957 SPOR ORDU İLE PUANLARI PAYLAŞTI

Bölgesel Amatör Ligi 3. Bölge 2. Gurupta oynayan Ünye 1957 Spor, kendi sahasında rakibi Ordu 1967 Spor’la golsüz ayrılarak berabere kaldı.

Ünye Şehir stadına mutlak 3 puan için çıkan Ünye 1957 Spor maçın başından sonuna kadar yatarak oyunu soğutma çabasında bulunan Orduspor 1967 takımı oyunu soğutma çabalarında başarılı oldu ve 90 dakika golsüz eşitlikle son buldu.

Bal Ligi 3. Bölge 2. Gurupta haftanın en önemli mücadelesinde Ünye 1957 Spor başından sonuna üstün oynadığı, 1 golünün ofsayt gerekçesi ile sayılmadığı ve penaltı atışından yararlanamadığı maçta pozisyona dahi giremeyen 90 dakika boyunca sahada bir varlık gösteremeyen Orduspor 1957 Spor takımı ile golsüz berabere kaldı.

İlk yarıda oyun ve pozisyon üstünlüğünü elinde bulunduran Ünye 1957 Spor 29. Dakikada köşe atışı sonrası arka direkte Caner ile girdiği net pozisyonu kaleye gönderemedi.

Rakibi karşısında üstün oyununu devam ettiren yeşil-beyazlılar final paslarında ve son vuruşlarında arzu ettiği golü bulamadı. 1957 Spor soyunma odasına golsüz eşitlikle gitti.

Karşılaşmanın ikinci yarısında baskısını ve pozisyon arayışlarını sürdüren Ünye 1957 Spor 68. dakikada Şafak Bayraktar’ın ayağından golü buldu. Ancak maçın ikinci yardımcı hakemi Zelife Sağel pozisyona ofsayt bayrağı kaldırınca gol geçersiz sayıldı.

Maçın kalan dakikalarında hücumdaki etkinliğini artırmak için oyuncu değişiklikleri yapan Ünye 1957 Spor karşısında konuk ekip Orduspor 1967 takımı oyunu soğutma çabalarında başarılı oldu ve 90 dakika golsüz eşitlikle son buldu.

Bu sonuçla gurupta puanını 5’e yükselten tüm umutlarını Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı Tonya Doğan Spor maçına ve sonrasında Ünye Şehir stadında oynayacağı Sebat Gençlikspor maçlarından alacağı galibiyetlere bıraktı.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

DAVET MERKEZİ GİRİŞİMCİLERE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

DAVET MERKEZİ GİRİŞİMCİLERE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.