Ünye 1957 Spor Sahaya İndi

Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele eden yeşil beyazlı Ünye 1957 Spor yeni sezona kurban keserek başladı.
2022-2023 futbol sezonuna kendi tesislerinde toplanarak merhaba diyen Ünye 1957 Spor bugün ilk idmanına yeni hoca ve yeni futbolcular ile merhaba dedi. Yeni sezonda başkan Osman Karayiğit ile yoluna devam eden yeşil beyazlı ekip sportif teknik direktör Murat Ülgen, Teknik Direktör Ramazan Silin ile başlayan ve ilk kamp evresine evinde giren yeşil beyazlı ekip bugün kurban keserek yeni sezona merhaba dedi.


Öncelikle yeni sezonda her şey gönlümüzce olsun diyen Teknik Direktör Ramazan Silin “Özellikle Ünye futbolun beşiği olan bir yer, burada herkes futbolu sever ve bilir, genç ve dinamik bütçemize uygun bir takım kurduk. Eksiklerimiz olacaktır, artımız eksimiz onlara kamp sürecinde değerlendireceğiz. Koşan, dinamik olan, oyundan zevk alan bir takım haline getirip herkesin keyif alacağı bir takım kuracağız, yarışmanın içinde olacakmıyız olacağız, önümüze ne gelir göreceğiz, şampiyonluk gelirse tabi ki hayır demeyeceğiz. Burada pırıl pırıl gencecik bir takım kuruyoruz, çok para harcamak demek illa da şampiyon olacaksın anlamına gelmiyor. Ama biz doğru takım doğru ekip ve doğru başkan ile bunu başaracak güçteyiz” dedi.
Bir aylık çalışma ile bu ekibi toparladık diyen Stoptif teknik direktör Murat Ülgen “Birlikte çok güzel işler başaracağız, bunu da sahada yapmak için bugün sahada çalışmalara başladık, başkanımız dışarıda biz içeride el ele verip güzel bir sezon geçirmek istiyoruz” dedi.
Biz hedefimizi sadece bu yıla değil üç yıllık bir plan dahilinde çalışmalara başladığını ifade eden Kulüp Başkanı Osman Karayiğit “Kısa vadeli başarılar değil uzun vadeli başarılar ile yeşil beyazlı ekibi yeniden ayağa kaldıracağız. Bunu sadece benle değil birlikte başaracağız, Ünye bu sevdaya hasret, bu hasreti bitirmek için zamana ihtiyacımız var. Yeni sezon hepimize güzel işler başarmayı nasip etsin istiyoruz” dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

BİRBEN’in Eşsiz Eserleri Sanat Tutkunlarıyla Buluştu

Gülay Birben Resim Sergisi’nin açılışı gerçekleşti. Ressam Gülay Birben’in büyüleyici resim sergisi, bugün Ünye Yalı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir