https://www.unyegundemhaber.com/

ÜNYE 1957 SPOR UFUK UYSAL’LA GÖRELE MAÇI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

Ünye 1957 Spor 5 Kasım Pazar günü oynayacağı Görelespor maçının hazırlıklarına yeni teknik direktörü Ufuk Uysal önderliğinde başladı.

Dün sabah kulüp tesislerini gezen Ufuk Uysal, bugün oyuncularla tanıştı ve Görelespor maçının hazırlıklarına start verildi.

Ünye 1957 Spor yönetimi şu açıklayamayı yaptı;

“İyi bir takıma sahibiz, alternatifli ve geniş bir kadroya sahibiz. Mevcut oyuncu grubu da bizim oynatmak istediğimiz oyuna uyum sağlayabilecek kapasitede.

Özellikle yönetim kurulumuzla görüştükten sonra hevesimiz daha da arttı. Başta başkanımız olmak üzere tüm yönetim bu takıma inanıyor, sahip çıkıyor. Bunun büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Böyle insanlar her zaman Türk futbolunun içinde olmalı.

Ünyespor senelerce profesyonel liglerde mücadele etmiş bir camia. Hak ettiği yer kesinlikle amatör lig değil. Biz de oyuncularımız da yönetimimiz de bunun farkında. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapacağız. Ünyespor’u sezon sonunda mutlu sona ulaşmak istiyoruz.

Teknik direktörümüz Ufuk Uysal, Yardımcı antrenör Öktemer Çaylı, Kaleci Antrenörü Serkan Dedeoğlu”

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir