ÜNYE 1957 SPOR, YENİ BAŞKANINA BUGÜN KAVUŞUYOR

ÜNYE 1957 SPOR, YENİ BAŞKANINA BUGÜN KAVUŞUYOR

Ünye 1957 Spor’da Olağanüstü Genel Kurul Bugün Yapılacak

Ünye, Ordu – Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil eden Ünye 1957 Spor’da bugün olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleştirilecek. Daha önce yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen toplantı, bu kez çoğunluk aranmaksızın yapılacak.

Mevcut başkan Murat Narin, yeniden aday olmayacağını açıklamıştı. Bu durum, kulüpte yeni bir liderlik arayışını gündeme getirdi. Son gelişmenin ardından Ordu Akkuş doğumlu iş insanı Fatih Çakır, başkanlık görevine adaylığını duyurmuştu.

TEK ADAY YOLA ÇIKTI

Başkan adayı Çakır, bu gece bir önceki dönemin kulüp başkanı Osman Karayiğit ile birlikte Ünye’ye doğru yola çıktı. Başkanlık için şuana kadar başka bir isim adaylığını açıklamazken, Fatih Çakır’a şimdiden Ünye 1957 Spor’un yeni başkanı olarak bakılıyor.

Fatih Çakır, Ünye 1957 Spor’un gelecekteki hedefleri ve projeleri hakkında yaptığı açıklamada, “Kulübümüzü daha ileriye taşımak, başarılarını artırmak için elimizden geleni yapacağız. Yönetim olarak tüm taraftarlarımızın desteğine ihtiyaç duyuyoruz” dedi.

Kongrede yapılacak olan oylama, kulübün yeni başkanını belirleyecek ve Ünye 1957 Spor’un gelecekteki yönelimlerini şekillendirecek. Kongre saat 17’de Kulüp binasında gerçekleştirilecek.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir