Ünye 1957 Spor Ziyaretlerini Sürdürüyor! Çavuşoğlu: “Ünye 1957’ye İnanıyor”

Bir taraftan transfer süreci ile ilgilenen, bir taraftan da şehirdeki sivil toplum kuruluşları, iş adamları ve esnafları ziyaret eden Ünye 1957 Spor Kulübü, şehirle iç içe ve samimi bir yol haritasında yürüyor.


Kulüp Başkanı Osman Karayiğit, Yönetim kurulu başkan yardımcıları ve üyeleri Aytaç Mutu, Serkan Koca, Ali Koca ile birlikte Ünye’de ticari faaliyetlerini sürdüren Güneş Kuyumculuk firmasına ziyarette bulundular.
İşletme yöneticilerinden iş insanı Tuğrul Çavuşoğlu tarafından karşılanan 1957 Yönetim Kurulu üyeleri, kulübün gelecek planlamaları hakkında sunum yaparak iş dünyası ile fikir alışverişinde bulundular.


Ünye’nin yeşil beyaz sevdasının her daim var olduğunu dile getiren İşletme Yöneticisi Tuğrul Çavuşoğlu, oluşturulan yönetimin güven veren bir tavır sağladığını ve toplumun bu kulübe her daim inandığını söyledi. “Ünye 1957 Spor kentin markasıdır” diyen Çavuşoğlu, kulüp yönetimine hayırlı olsun diyerek sezon boyu başarı temennilerini iletti.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.