ÜNYE BELEDİYESİ KAR İLE MÜCADELEYE HAZIR

ÜNYE BELEDİYESİ KAR İLE MÜCADELEYE HAZIR

Bölgemizde etkili olmaya başlayan kar yağışı ile birlikte tüm hazırlıklarını günler öncesinden tamamlayan Ünye Belediyesi ekipleri Ordu Büyükşehir Belediyesi ile ortak yürüttüğü planlama ile özellikle yüksek rakımlı mahallelerde mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başkan Tavlı, “Ekiplerimiz 7/24 Görevinin Başındalar”

Karla mücadele eylem planını meteorolojik veriler ışığında günler öncesinde planladıklarını belirten Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ekiplerin koordineli bir şekilde 24 saat görevinin başında olduklarını söyledi. Mücadele çalışmalarına değinen Başkan Tavlı, “Hazırlıklarımız tamamladık ve olası olumsuzlukların önüne geçebilmek adına personel ve iş makinesi planlamamızı yaptık. Kar yağışı şu an özellikle sahil kesiminden daha çok yüksek mahallelerimizde etkisini sürdürüyor. Pelitliyatak, Fatih, Yeşilkent, Yenikent, Tekkiraz, İnkur ve Erenyurt gibi rakımı yüksek mahallelerimizde Ünye Belediyesi olarak Ordu Büyükşehir Belediyemizle ortak planlama yaptık ve çalışmalarımız sürüyor. Bu kapsamda toplamda 59 İş makinesi ve 100 Personelimiz sahada aktif olarak görev yapıyorlar” diye konuştu.

Başkan Tavlı, “Vatandaşlarımız Bizlere 24 Saat Ulaşabilirler”

Vatandaşların tüm olumsuzluklara karşı belediye ekiplerine 24 saat ulaşabileceklerini belirten Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “24 saat görevimizin başındayız, hemşerilerimiz çekinmeden bizleri arayabilir” dedi. Başkan Tavlı, çalışmalar kapsamında sağlık hizmetleri ve itfaiye gibi birimlerle de koordinasyon içinde çalıştıklarını ve olası durumlarda öncelik verdiklerini kaydetti.

Hakkında: Gökhan

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

YUNUS EMRE KİTAP FUARI SONA ERDİ

27 Kasım 2021 tarihinde açılan ve bu zamana kadar birçok kitapevi, kırtasiye ve yazar konuklara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir