https://www.unyegundemhaber.com/

ÜNYE BELEDİYESİ, YENİ ÇÖP KAMYONU ALDI

Ünye Belediyesi, araç parkını güçlendirmeye devam ediyor. Belediye, araç parkına yeni çöp kamyonu kazandırarak vatandaşların hizmetine sundu. Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kentimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.” dedi.

Ünye Belediyesi, bünyesine yeni bir çöp kamyonu kazandırarak araç parkını güçlendirdi.

-“Amacımız daha fazla hizmet”-

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ilçeye daha fazla ve daha verimli hizmet etmek için gayret ettiklerini ifade ederek şunları söyledi:

“Ünye’mize daha hızlı, daha kaliteli ve daha fazla hizmet verebilmek adına belediyemizin makine ve araç parkını genişletme çalışmalarımız devam ediyor. Daha teknolojik araçlar ve daha etkin bir mücadele ile temiz bir Ünye için çabamız sürüyor. Tabi ki Ünye temiz olmayı hak ediyor ama diğer yandan kamu kaynaklarımızı da israf etmememiz gerekiyor. Bunun için ince eleyip sık dokuyarak kamu kaynaklarını en etkin şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Yeni sistem çöp kamyonumuz ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.”

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

Orman Yangınları İle Mücadele Komisyon Toplantısı Yapıldı

Orman Yangınları İle Mücadele Komisyon Toplantısı Yapıldı Orman Yangınlarının Önlenmesi ve Söndürülmesinde Görevlilerin Görecekleri İşler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir