ÜNYE BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ: ÇANAKKALE ZİYARETİ

ÜNYE BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ: ÇANAKKALE ZİYARETİ

Ünye Belediyesi Eğitim ve Kültür gezi programı kapsamında ilçe genelinde başarılı öğrencileri İstanbul ve Çanakkale’ye uğurladı.

Ünye Belediyesi ile Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen gezi programında ilçe genelinde başarılı öğrenciler için gezi programı düzenlendi. 42 öğrenci, öğretmenleri gözetiminde hem Çanakkale’yi hem de İstanbul’da tarihi mekânları ziyaret edecek.

Müdür Tokgöz, “Başkanımız Hüseyin Tavlı Çok Büyük Destek Oldu”

Öğrencilerin ilçeden uğurlanma programına katılan Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, “42 öğrencimizi görevli öğretmenlerimizle birlikte İstanbul ve Çanakkale programlarından oluşan bir geziye gönderiyoruz. Eğitim öğretim yılı boyunca başarı sergilemiş öğrencilerimizi kapsayan gezi programının organizasyonunda Sayın Belediye Başkanımız çok büyük destek oldu. Öğrencilerimizin seyahat ve konaklama harcamaları belediyemiz tarafından karşılanacak. Bu vesile ile Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Tavlı ’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yardımcısı Mehel, “Öğrencilerimize Çanakkale’deki Manevi Ruhu Yaşatıyoruz”

Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel ise “Gençlerimiz geçmişlerini öğrensin istedik. Bu vesile ile Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Tavlı ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzün organizasyonuyla öğrencilerimizi uğurluyoruz. İnşallah sağlıklı, sıhhatli bir şekilde gidip gelirler. Çanakkale’de o manevi ruhu yaşarlar ve dönüşlerinde de o ruhu etrafındakilere yansıtırlar. Bu tür organizasyonlarımız sürecek. Bundan sonra başarılı kız öğrencilerimiz için gezi programı düzenleyeceğiz. İnşallah Ünye’deki tüm öğrencilerimiz için geçmişi öğrenecek bir şekilde böyle organizasyon yapmak nasip olur” diye konuştu.

Öğrenciler daha sonra gezi otobüsüne binerek İstanbul ve Çanakkale’ye gitmek üzere ilçeden ayrıldı. 

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Ünye Müftüsü Okuş kurbanını TDV’ye bağışladı

Ünye İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu. Müftü Okuş, Türkiye Diyanet Vakfının; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonuna destek olmak amacıyla kurban vekaletini TDV Ünye Şubesine verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.