Ünye Diyanet Gençlik iftarda buluştu

Ünye Diyanet Gençlik iftarda buluştu

Ünye İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünce Diyanet Gençlik Merkezi bünyesindeki faaliyetlere katılan gençlere yönelik iftar programı düzenlendi.

Programda gençlerle bir araya gelen İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, “Pandemi dolayısıyla uzun zamandır düzenleyemediğimiz gençlik iftarlarımızı bu sene çok şükür gerçekleştirmiş olduk. Ramazan’ın bereketini sizlerle yaşamak bizlere heyecan veriyor. Gençlik Koordinatörlüğümüz vesilesiyle sizlerle çeşitli sebeplerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin ve ailelerinizin Ramazanını tebrik ederim.” dedi.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Gençlik koordinatörü Ali Şimşek, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi İbrahim Durmaz, Mustafa Rakım Anadolu Lisesi öğrencisi Aslıhan Çifçi birer konuşma yaptılar.

Programa Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Avni Aktürk, Mal Müdürü Hülya Tarlabaşı, KYK Müdürü Atika Birol, Akkuş Müftüsü Fikri Göncü, Çaybaşı Müftüsü Fatih Balta ve Müftülük personeli katıldı.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.