ÜNYE FUTBOL KULUBÜ’NDEN ANLAMLI ZİYARET

Ünye Futbol Kulübü yönetim kurulu üyeleri , Ünye Kaymakamı Ayhan IŞIK’a isminin yazdığı Ünye Futbol Kulübü hediye ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin TAMTÜRK, Başkan Yardımcısı Serdar Ocak, Genel Sekreter Şinasi Gür, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Mehmet Uygun, Genel Kaptan Lütfi Tamtürk ve Divan Kurulu Başkan Yardımcısı Kuddusi Kenanoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Kaymakam Işık’a üzerinde kendi ismi yazılı olan kulüp forması hediye edildi.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk şu ifadelere yer verdi; “Göreve başlayan kaymakamımız Sayın Ayhan Işık’ı yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile birlikte makamında ziyarette ettik. Yeni kaymakamımıza hoş geldiniz diyerek, hayırlı olsun dileklerimizi sunduk. Hem kulübümüzün işleyişi hem de Ünye’mizdeki futbol altyapı faaliyetleri hakkında bilgi verdik. Ünye’miz ve kendisi için hayırlı olsun olsun” dedi.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ÜNTİD’DEN TARİHİ VE VİTRİNSEL TALEP…

Dününe sahip çıkmak, yarınına hizmettir. Küçük dokunuşlar, büyük anlamlar ifade eder…ÜNTİD olarak her zaman kentimizin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.