Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız, yarı final mücadelesinde

 Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız, yarı final mücadelesinde

TVF Kadınlar 2.Lig Play Of Çeyrek Final Grubunda Eskişehir’de taraflı tarafsız herkesin gönlünü fethederek yarı finale yükselen Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız, yarı final mücadelesinde yarın ilk maçına çıkıyor.

Eskişehir’de 3 maçtan 2’sini alarak adını yarı finallere yazdıran Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız Ünye’ye dönmeden gittiği Mersin’de finale kalma mücadelesi verecek. Limas Spor, TVF Spor Lisesi ve Yeni Sincan takımlarının yer aldığı yarı final grubunda mücadele edecek olan voleybol takımımız ilk maçında yarın (Cuma) saat 16.30’da TVF Spor Lisesi ile karşı karşıya gelecek. Mersin Toroslar Spor Salonunda oynanacak maçın son hazırlıklarını tamamlayan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımızda moraller yerinde. Baş antrenör Güngör Yüce idaresinde son hazırlıklarını tamamlayarak kampa giren sporcularımız bu maçı kazanarak yarı final grubuna galibiyetle başlamanın hesaplarını yapıyor. Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız ikinci maçını Cumartesi günü saat 16.30’da Yeni Sincan, üçüncü maçını da Pazar günü 15.30’da Lima Spor ile yapacak. Takımımıza yarı final grubunda başarılar diliyoruz.

Yarı Finalde Birbirinden Zorlu Rakipler

Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımızın yarı final grubunda karşı karşıya geleceği rakipleri oldukça zorlu takımlardan oluşuyor. TVF Kadınlar Voleybol 2.Grup’ta 18 maçını da kazanarak çeyrek finallere gelen Limaspor, iki maçını kazanırken sadece İzmir DSİ takımına 3-0 yenilmesine rağmen gruptan ikinci sırada yer alarak yarı final bileti aldı. Yarı final grubunun bir diğer takımı olan Yeni Sincan ise 10.Grupta 18 maçını ve çeyrek final etabında da 3 maçını da kazanarak yarı final bileti aldı. TVF Spor Lisesi ise grup maçlarında 14’te 12 yaparken çeyrek final grubunda 3’te 3 yapmasını bildi. Güçlü takımların yer aldığı yarı final grubunda Ünye Gücü FK Kadın Voleybol takımımızın sabırlı ve inatçı oyunu ile rakiplerinin arasından bir adım öne çıkıyor.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

CUMHURİYET MEYDANINDA ÇATIŞMA

CUMHURİYET MEYDANINDA ÇATIŞMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.