ÜNYE MEMUR KENT’TE FACİADAN SON ANDA DÖNÜLDÜ

Memurkent’te faciadan son anda dönüldü

Ünye Memurkent sitesine inşat malzemesi getiren tırın dorsesi tırdan ayrılıp site sakinlerinin oturduğu kamelyaya çarptı. Site sakinleri can havliyle kendilerini kamelyanın dışına atarak kurtuldu.

Edinilen bilgiye göre, İlçenin Çınarlık Mahallesinde 168 hanenin yaşadığı Memurkent Sitesine inşaat malzemesi getiren 28 ABP 196 plakalı tırdaki yükün boşaltma çalışmasının tamamlandığı sırada dorse kendiliğinden tırdan ayrılarak aşağıya doğru sürüklenmeye başladı.

Kamelyada oturdukları esnada tır dorsesinin üzerlerine geldiğini gören site sakinleri kendilerini can havliyle kamelya dışına atarak kurtuldu.Dorsenin kamelyanın hemen alt tarafında bulunan çocuk parkına girmemesi yüreklere su serperken Memurkent Sitesinde faciadan son anda dönüldü.
 Site görevlisi Muammer Bilikçi olay anına ilişkin muhabirimize yaptığı açıklamada; “Kamelya da oturuyorduk yukarıda aşağıya bir ses geldi. Başka bir şey bilmiyoruz. Kendimim kurtarmak için kaçtık. Görünmez bir kaza oldu diyelim. “dedi.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

“HAYVAN OTELİ” YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

“HAYVAN OTELİ” YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Mesudiye Belediyesi iş birliğinde Mesudiye ilçesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir