ÜNYE MESLEK TEKNİK ANADOLU LİSESİ KÜTÜPHANESİ 3000 KİTAP KAPASİTESİNE ULAŞTI

“Mesleki Eğitimde 1000 Okul” projesi kapsamında Bakanlığımızca yenilenen ve zenginleştirilen Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kütüphanesi 3.000 kitap kapasitesi ile öğrencilerimizin kullanımına sunuldu.

Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bakanlığımız 81 ilde belirlenen 1000 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi içerisinde, Eğitim Kenti Ordumuzda yer alan 12 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde uygulanan “Mesleki Eğitimde 1000 Okul” projesine yönelik somut adımlar atmayı sürdürüyor.

Fotoğraf açıklaması yok.

“Mesleki Eğitimde 1000 Okul” projesi kapsamında, Bakanlığımızca 2020 yılında yapılan planlama ile belirlenen okullarımızda eğitim ortamlarının zenginleştirilmesi çalışmaları kapsamında, okullarımızın mevcut kütüphane, laboratuvar ve atölyelerinin güçlendirilip yenilerinin yapılması sağlanmaya devam ediyor. Bakanlığımızca yapılan çalışmalar doğrultusunda Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde yer alan “Kütüphane” kitap kapasitesi ve kaynak bakımından zenginleştirilerek, öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Bir masa ve iç mekan görseli olabilir

Milli Eğitim Bakanlığımızca hayata geçirilen proje ile 1000 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine, Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri alanlarında temel becerilerden okulların bakım onarımına, kütüphane, atölye ve spora kadar çok sayıda alanda destek sağlanırken, bir taraftan Mesleki ve Teknik Eğitimde kaliteyi artırmak diğer taraftan okullar arası başarı farklarını azaltmak için projesiyle okullarımız çok boyutlu bir şekilde desteklenmeye devam edecektir.

Bir masa ve iç mekan görseli olabilir

Hakkında: Gökhan BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

SMA TEST ÜCRETLERİNİ BÜYÜKŞEHİR KARŞILAYACAK

SMA TEST ÜCRETLERİNİ BÜYÜKŞEHİR KARŞILAYACAK BAŞKAN GÜLER: “ÇOK HAYIRLI BİR İŞİ ÜSTÜMÜZE ALIYORUZ” Ordu Büyükşehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir