https://www.unyegundemhaber.com/

MHP ÜNYE İLÇE TEŞKİLATINA STK BAŞKANLARINDAN ZİYARET

Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası öncülüğünde TÜİK’in verilerine göre 25 ilçe arasında Ünye’nin il olma potansiyelini sivil toplum kuruluşları ile birlikte MHP’ye ziyaret gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta imza ile başlayan ve il olmak için kampanyaya öncülük eden Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar ve diğer sivil toplum kuruluşları temsilcileri Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatını ziyaret etti.

“Ünye’ye Vitrin Olacak Projede Sizlerleyiz”

Ziyaretten memnun olan ve destek çıkacaklarını söyleyen Miliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, “TÜİK’in yapmış olduğu açıklama neticesinde İl olmaya aday ilçeler arasında Ünye’mizin gösterilmesi gerçekten bize gurur verdi, onur verdi. Ben her platformda şunu söylüyorum, TÜİK 25 ilçe değil de 1 ilçe aday göstermiş olsaydı bu elbette ki güzel Ünye’miz olurdu. Bütün STK Başkanlarımızın ve Kamuoyunun da görüşünün bu yönde olduğuna inancım sonsuz. Sizlerde çok güzel bir birliktelik oluşturdunuz bu noktada, gerçekten gururla kamuoyunla da sizleri takip ediyoruz, o birlikteliğinizi, beraberliğinizi. Milliyetçi Hareket Partisi olarak da Ünye’mizi vitrine haline getirecek her projede bizlerde her daim sizlerleyiz, bunun için ne yapılması gerekiyorsa hangi özveride, çabada, hangi gayrette bulunulması gerekiyorsa bizler Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı olarak her daim yanınızdayız, yanınızda olmaya da gayret göstereceğiz. Bunu da böyle bilinmesine arzu ediyoruz. Ankara’ya gidilmesi gerekiyorsa Ankara’ya gidelim, daha ileriye gidilmesi gerekiyorsa daha ileriye gidelim. Birlikte beraber bu süreci yürütelim düşüncesindeyim. Tabi ki bizim burada ki özverili çalışmamızın yanında siyasi ve politik noktada da inanılmaz derecede de destek almamız gerekiyor. Bu özverili çalışmayı hep birlikte hiç yüksünmeden hiçbir şeyden kendimizi sakınmadan yürütelim istiyorum. Bizim Milliyetçi Hareket Partisi Ünye Teşkilatı olarak düşüncemiz, fikrimiz bu yöndedir” dedi.

Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar ise, “Başkan yardımcısı İsmail Faruk Aksuyu ziyaret edersek, Genel Merkezi ziyaret edersek, Ankara’nın her türlü bürokratısın, politikasını takip edersek neden olmasın. Zaten biz plakamızı rezerve ettik, plakamız hazır. Bütün arkadaşlarımda teşekkür ederim bizi yanlı bırakmıyorlar. İnşallah devamını getireceğiz” diye konuştu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

Vali Erol, Fatsa Melih Koç Anaokulu ve Fatsa AİHL Atölye Açılış Programına Katıldı

Vali Erol, Fatsa Melih Koç Anaokulu ve Fatsa AİHL Atölye Açılış Programına Katıldı Vali Muammer …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir