https://www.unyegundemhaber.com/

ÜNYE, YAZA HAZIRLANIYOR

Ünye Belediyesi, yaz mevsimi öncesi ilçede genel bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Ünye Belediyesi, ilçe genelindeki tüm parklar, kaldırımlar ve yeşil alanlarda tırpan, temizlik, bakım ve onarım çalışması yaparak Ünye’yi yaza hazırlıyor.

Belediye tarafından şehrin dört bir yanında, yaklaşan ramazan ayı ve yaz öncesi başlatılan temizlik, bakım onarım ve tırpan seferberliği devam ediyor. Çalışmalar bazı mahallelerde tamamlanırken, bazı mahallelerde ise sürüyor. Belediyenin Park ve Bahçe İşleri, Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ortak yapılan çalışma önümüzdeki günlerden itibaren ekip sayıları arttırılarak yoğun şekilde devam edecek.

-Camiler Ramazana Hazır-

Öte yandan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ramazan ayı öncesi tüm camilerde ilaçlama, dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarını tamamlayarak camileri ramazan ayına hazır hale getirdi.

Çevre temizliğinde etkin olunması ve çevre duyarlılığının artırılmasının da hedeflendiği çalışmalar için vatandaşlar, Ünye Belediyesi’ne ve çalışma yapan ekiplere teşekkür ettiler.

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

TÜRKİYE-GÜRCİSTAN DOSTLUĞU ÜNYE’DE TAÇLANDI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Gürcistan Parlamentosu üyeleriyle Ünye’de buluştu. Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Nikoloz Iashvili’nin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir