ÜNYE’DE 31.05.2024 CENAZE İLANLARI

ERKAN KARTAL VEFAT ETTİ

Merhum Mehmet Kartal’ın oğlu, Ertan ve Ercan Kartal’ın kardeşi, Ali Sökmez’in damadı Erkan Kartal vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ünye Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

ALİ DOĞRU VEFAT ETTİ

Fatih Mahallesinden merhum Ahmet Doğru’nun oğlu, Sami, Nurettin ve Orhan Doğru kardeşlerin babası, Mehmet Doğru’nun ağabeyi Ali Doğru vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih Çayırlı Mahalle Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

HİKMET GÜL VEFAT ETTİ

Yenikızılcakese Mahallesinden Süleyman Gül’ün oğlu, Mustafa Gül’ün eşi, Hikmet Gül vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Atatürk Mahallesi Yüzüncü Yıl Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

MUSTAFA ALTUN VEFAT ETTİ

Çayırlı Mahallesinden merhum Ömer Altun’un oğlu, Remzi, Esat ve Neşet kardeşlerin ağabeyi, Erdal, Adem, Semra ve Semanur kardeşlerin babası, Havva Altun’un eşi, Mustafa Altun vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

AHMET KESKİN VEFAT ETTİ

Fatih Mahallesinden merhum Osman Çavuş’un oğlu, merhum Rıza, Osman ve İsa’nın kardeşi, Yusuf, Yunus ve Yakup kardeşlerin babası Ahmet Keskin vefat etmiştir.

Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Ünye Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir