ÜNYE’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ

ÜNYE’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ

ÜNYE’NİN 3 MAHALLESİ DAHA ASFALT İLE BULUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye’nin üç mahallesini asfalt konforuyla birbirine bağlamak için çalışma başlattı. Yıllar süren toz ve çamur çilesinden kurtulan mahalle sakinleri Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti.

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan asfalt seferberliği sürüyor. Mahalle ve grup yollarını asfalt ve beton yollarla buluşturan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, on yılların sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyor. 19 ilçede belirli bir program çerçevesinde devam eden çalışmalarla, vatandaşlara standardı yüksek bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

ÜNYE’DE ÜÇ MAHALLE YOLU ASFALTA KAVUŞUYOR

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Ünye ilçesinde başlatılan çalışmalar kapsamında, Sarıhalil merkezde emülsiyon asfalt çalışması başladı. Güzergahın tamamlanmasıyla birlikte, Kaledibi ve Erenyurt mahallerini birbirine bağlayan yol emülsiyon asfalt ile buluşacak. Toplam uzunluğu 4 bin 700 kilometre olan güzergâhta, 4 km’lik bölümde çalışmalar tamamlandı. 700 metrelik kısımdaki asfalt çalışmaları ise sürüyor.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Mahallelerinde yapılan yol yatırımlarından dolayı memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar, “Asfalt ile birlikte yıllardır özlemini çektiğimiz bir yatırıma kavuşmuş olduk. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

ÇOCUKLARIN OYUNU KANLI BİTTİ

Çaybaşı’nda meydana gelen olayda kardeşlerin  oyununda kan aktı. Bir çocuk silahtan çıkan mermiyle hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.