ÜNYE’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

ÜNYE’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

5 MAHALLE DAHA ASFALT KONFORUNA KAVUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in il genelinde başlattığı asfalt hamlesiyle sorunlar çözüme kavuşuyor. Çalışmalar kapsamında, Ünye ilçesinde, nüfusun yoğun olduğu 5 mahalle yolu daha asfalt ile buluştu.

Türkiye’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar sürüyor. İlçe merkezlerinde, altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, kırsal yol ağlarındaki mahalle ve grup yollarını da konforlu bir yapıya dönüştürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla gerek kent merkezlerinde gerekse mahalle yollarındaki birçok noktada yoğun bir mesai gerçekleştiriliyor. İl genelinde belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen yatırımlarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

12 KİLOMETRELİK YOL AĞININ 4 KİLOMETRELİK BÖLÜMÜ ASFALTLA BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye ilçesinde nüfusun yoğun olduğu 5 mahallenin yolunu asfalta kavuşturmak için çalışma başlattı. Yapılan çalışma ile toplam 12 km’lik bir yol ağına sahip Erenyurt, Sarıhalil, Kaledibi, Gölceğiz ve Yüceler mahallelerinin Ünye merkeze bağlantısını sağlayan 12 km’lik yolun 4 km’lik bölümü emülsiyon asfaltla buluşturdu. Geriye kalan 8 km’lik bölümün tamamlanması için ekipler çalışmalarına devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Yollarının asfalta kavuşması nedeniyle, konforlu bir ulaşıma kavuştuklarını belirten yöre sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Yıllardır hizmet beklediklerini belirten mahalle sakinleri yaptıkları açıklamada şu ifadelere yer verdiler:

“Bizlere desteğini hiç esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyoruz. Yıllardır hasretini çektiğimiz asfalt sonunda bizim de mahallemize geldi. Artık toza, çamura batmayacağız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Rabbimiz devletimize zeval vermesin. “

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN GÜLER’İN TURİZM YATIRIMLARI SÜRÜYOR

BAŞKAN GÜLER’İN TURİZM YATIRIMLARI SÜRÜYOR PERŞEMBE YAYLASI’NIN CAZİBESİ ARTIYOR Ordu’da her yıl binlerce yerli ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir