ÜNYE’DE MUHTEŞEM KONSER

ÜNYE’DE MUHTEŞEM KONSER

Ünye Belediyesi tarafından 21. Uluslararası Kültür,Sanat ve Turizm Festivali kapsamında düzenlenen son konser gecesinde ünlü sanatçı Gökhan Tepe, on binlerce sevenine unutulmaz bir gece yaşattı.

Ünye Belediyesi Kültür Sanat ve Turizm Festivali nedeniyle son akşam sahne alan Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Gökhan Tepe’yi dinlemeye gelen on binlerce kişi meydanlara ve yollara sığmadı. Özellikle söylediği şarkılarla dinleyenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Gökhan Tepe, aslen Karadenizli olduğunu söyleyerek memlekete yabancı olmadığını ifade etti.

Konser öncesi havai fişek gösterileri yer alırken, konsere dinleyicileriyle buluşan ünlü sanatçı Gökhan Tepe, birbirinden farklı şarkılarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar hayranlarıyla buluşturdu. 90’lı yılların başından itibaren söylediği ve diğer sanatçılara ait olan şarkıları Ünye Cumhuriyet Meydanında unutulmaz bir festival gecesinde dinleten Tepe’ye Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, çiçek ve plaket hediye etti.

Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, “Güzel bir konser akşamından herkese iyi akşamlar diliyoruz. Bu akşam değerli sanatçımız Gökhan Tepe ile festivalimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. İnşallah gelecek yıl daha güzel ve daha başarılı bir konsere daha imza atacağımızı düşünüyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza ve sevgili sanatçımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Konser gecenin ilerleyen saatlerinde sona erdi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.