ÜNYE’MİZE HAYIRLI OLSUN

Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından imzalanan Ordu İli Gençlik ve Spor Yatırımlarının protokolünün Ankara’da düzenlenen imza törenine katıldık.

Yapılan protokolle Gölevi Mahallemize Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Atatürk Mahallemize Halı Saha ve Basketbol Sahası, Yüceler Yusuf Bahri Proje İmam Hatip Lisesi Bahçesine Halı Saha, Pelitliyatak Mahallemize Kapalı Halı Saha ve Fatih Mahallemize Halı Saha kazandırdık.

Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Ünye’mize değer katacak projeler için hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.

Ayrıca ilçemiz gençliğine ve sporuna katkı sağlayacak bu önemli yatırımların Ünye’mize kazandırılması için büyük emekleri olan Ordu Valimiz Sn. Tuncay Sonel, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Milletvekillerimiz Sn. Şenel Yediyıldız, Sn. Ergün Taşçı ve Sn. Metin Gündoğdu, AK Parti İl Başkanımız Sn. Halit Tomakin’e, yatırımların ilçemize kazandırılması için bizlerle birlikte mücadele eden AK Parti İlçe Başkanımız Sn. Kenan Selim Argan, Kadın Kolları Başkanımız Sn. Neşe Akgül Tiyaloğlu ve Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Abdulkadir Demir ile tüm emeği geçenlere ilçemiz adına teşekkür ediyorum.
Ünye’mize hayırlı olsun.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 27.05.2024 ile 02.06.2024 tarihleri arası İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir