Vali Sonel, “Devlet, Millet İçin Vardır”

Vali Tuncay Sonel, kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantısını gerçekleştirdi. 

Covid-19 Pandemisi kurallarına uygun olarak Valilik toplantı salonunda yapılan ve 68 vatandaşımızın katıldığı “Halk Günü” toplantısında, Vali Tuncay Sonel vatandaşların tek tek sorun, şikayet ve taleplerini dinledi.

Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

 Vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları dikkatlice dinleyen ve not alan Vali Sonel, toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerinden kendisine iletilen sorun, şikayet ve taleplere çözüm bulunmasını istedi. 

Bir 1 kişi, oturuyor, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Toplantıya Ünye’den gelen Sezai Bülent-Bakiye Yıldıran çiftinin, Suriye’nin İdlip şehrinde görev yapan oğulları Komando Uzman Çavuş Yunus Emre Yıldıran’a düğün yapacaklarını ancak birliğinden izin alamadığını ve bu konuda kendilerine yardımcı olmasını istemesi üzerine Vali Tuncay Sonel daha önce Tunceli’den tanıdığı komutanını telefonla arayarak, düğünü olacak Komando Uzman Çavuş Yunus Emre Yıldıran’a izin verilmesi konusunda ricada bulundu. 

Fotoğraf açıklaması yok.

 Vatandaşlarımızın dertleriyle hemhal olmayı her daim sürdüreceğini ifade eden Vali Sonel, “Devlet, Millet için vardır. Her daim vatandaşımızın derdine çare olmaya çalışacağız. Onların yüzlerinin gülmesi için elimizden geleni yapacağız. Halk Günü toplantılarımızda, bazı kurum müdürlerimizle birlikte vatandaşlarımızın karşılaştığı sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Bizlerden isteklerini ve taleplerini alıyoruz.

Bir çocuk, ayakta, oturuyor, eşarp ve iç mekan görseli olabilir

Devletimizin imkanları ölçüsünde de hepsine çare bulmaya çalışıyoruz” dedi. Toplantıya katılan vatandaşlar, sorunlarının dinlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ettiler.

Hakkında: Site YÖNETİCİSİ

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Kontrol Ediliyor

SMA TEST ÜCRETLERİNİ BÜYÜKŞEHİR KARŞILAYACAK

SMA TEST ÜCRETLERİNİ BÜYÜKŞEHİR KARŞILAYACAK BAŞKAN GÜLER: “ÇOK HAYIRLI BİR İŞİ ÜSTÜMÜZE ALIYORUZ” Ordu Büyükşehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir