Vali Sonel, “Devletimiz Her Zaman Vatandaşımızın Yanındadır”

Vali Sonel, “Devletimiz Her Zaman Vatandaşımızın Yanındadır”

 Vali Tuncay Sonel, haftanın her Çarşamba günü gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantılarında vatandaşlarımızla bir arada olmaya devam ediyor.

Her Çarşamba günü olduğu gibi bugün yapılan “Halk Günü” toplantısında da vatandaşların sorun ve taleplerini tek tek dinleyerek, kendisine iletilen talep, şikâyet ve sorunları çözüme kavuşturan Vali Sonel, vatandaşlardan bol bol dua aldı.

Vali Tuncay Sonel, 162 vatandaşı dinleyerek, iletilen sorunların ivedilikle çözülmesi ve taleplerin karşılanması noktasında ilgili  kurum müdürlerine talimatlar verdi ve vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi için gereken özenin gösterildiğinin de altını çizdi.

“Halk Günü’ne katılan vatandaşlarımızın bizlere iletmiş olduğu tüm talepleri yakından takip ediyoruz” diyen Vali Sonel, “Devletimiz her zaman vatandaşımızın yanındadır” dedi. 

“Halk Günü” toplantısına ailesi ile birlikte gelen 8 yaşındaki Ravza Tanrıseven adlı küçük kız birbirinden güzel yapmış olduğu çeşitli resimlerden oluşan koleksiyonunu Vali Tuncay Sonel’e takdim etti.


Vali Sonel, ”İnanıyorum ki Ravza kızımız ileri de ünlü bir ressam olacak” diyerek, küçük Ravza’yı tebrik etti ve başarılar diledi.

Vali Tuncay Sonel’in yakın ilgisi ve desteği dolayısıyla çok duygulandıklarını belirten vatandaşlar, ”Yaşadığımız sorunlarımızı, taleplerimizi saatlerce dinleyerek neticelendiren ve bizleri her zaman kabul eden Sayın Valimizden Allah razı olsun. Çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

“Halk Günü” toplantısına katılan ailelerin çocuklarını da unutmayan Vali Tuncay Sonel, çocuklara da çeşitli hediyeler vererek onları sevindirdi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Vali Sonel, Hane Ziyaretlerini Sürdürüyor

Vali Tuncay Sonel, Eşi Handan Sonel ile birlikte “Hatırlanmak Bir Gün Değil Her Gün” projesi kapsamında engeli olan ailelere ve çocuk evlerine ziyarette bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.