Vali Sonel, “Her Daim Sizlerin Yanındayız”

Vali Sonel, “Her Daim Sizlerin Yanındayız”

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günü düzenlediği “Halk Günü” toplantısını bugün de gerçekleştirdi. 

“Halk Günü”ne katılan vatandaşların sorun ve taleplerini tek tek dinleyerek notlar alan Vali Sonel, kendisine iletilen tüm talepleri çözüme kavuştururken, gerekli gördüğü konularda da ilgili  kurum müdürlerine talimatlar verdi.

Vatandaşların hal ve hatırlarını soran Vali Sonel, “Siz değerli vatandaşlarımıza kapımız her zaman açıktır. Her daim sizlerin yanındayız. Burada bizlere ilettiğiniz taleplerinizin de tüm ekip arkadaşlarımla birlikte takipçisi olduğumuzu bilmenizi isteriz” dedi. 

Bugünkü “Halk Günü” toplantısında iş, sağlık, ekonomik olmak üzere birçok konuda 147 vatandaşı dinleyerek dertlerine derman olan Vali Tuncay Sonel, ihtiyaç sahiplerine istedikleri gıda ürünlerini alabilmeleri için hayırseverlerin katkılarıyla sağlanan gıda kartları verildiğini kaydetti.  

“Halk Günü” toplantısına katılan ailelerin çocuklarını da unutmayan Vali Tuncay Sonel, çocuklarla yakından ilgilendi, çeşitli hediyeler vererek  onları da sevindirdi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Ünye Müftüsü Okuş kurbanını TDV’ye bağışladı

Ünye İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu. Müftü Okuş, Türkiye Diyanet Vakfının; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonuna destek olmak amacıyla kurban vekaletini TDV Ünye Şubesine verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.