Vali Sonel, “Kapımız Vatandaşlarımıza  Açık”

Vali Tuncay Sonel, her hafta düzenlediği “Halk Günü” toplantılarından birisini daha gerçekleştirerek, vatandaşlarımızla bir araya geldi ve sorun, sıkıntı, şikayet ve taleplerini dinledi. 


Vatandaşların hal ve hatırlarını sorarak bir süre sohbette bulunan Vali Sonel, “Halk Günü”ne katılan vatandaşlarımızı tek tek dinledi ve notlar aldı. Kendisine iletilen sorun, sıkıntı, şikâyet ve talepleri çözüme kavuşturmak için toplantıda hazır bulunan kurum yöneticileriyle birlikte gayret gösterdi. 


Her “Halk Günü” toplantısında olduğu gibi bugün yapılan ”Halk Günü” toplantısında da Devletimizin güler yüzünü, şefkatini bir kez daha yöre insanımıza gösteren Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü”ne katılan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza alışveriş kartı, gıda paketi verdi.


Bugün yapılan “Halk Günü” toplantısında 118 vatandaşımızı dinleyen Vali Tuncay Sonel, “Her hafta Çarşamba günlerini ‘Halk Günü’ toplantılarına ayırarak, yöre insanımızın sorun, sıkıntı, şikayet, taleplerini dinliyoruz. Vatandaşlarımızın bize ilettiği her türlü sorun, sıkıntı, şikayet ve taleplere karşı hızlı çözümler üretmeye gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamamaları noktasında tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte burada gereken hassasiyeti gösteriyoruz” diye konuştu.


“Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlar da, kendilerine yakın ilgi gösteren ve her türlü sorun, sıkıntı, şikayet ve taleplerini yerine getirmek için çaba sarf eden Vali Sonel’e teşekkür ederek, “Sağ olsun Sayın Valimiz bizlere kapılarını hep açık tutuyor. Ne zaman bir derdimiz olsa gelip rahatlıkla kendisine anlatabiliyoruz. Sorunlarımıza, sıkıntılarımıza çözüm üretiyor. İsteklerimizi yerine getiriyor. Allah ondan razı olsun. Allah Devletimize zeval vermesin” diye konuştular.  


“Halk Günü” toplantısına katılan ailelerin çocuklarını da unutmayan  Vali Tuncay Sonel, çocuklarla yakından ilgilendi, çeşitli hediyeler vererek  onları sevindirdi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.