Valimiz Sayın Tuncay SONEL’in Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 40. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

Valimiz Sayın Tuncay SONEL’in Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 40. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

Deniz yetki alanlarımızın emniyetinin sağlanmasında, tarihindeki deneyimlerinden elde ettiği güçle, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini koruma görevlerini etkin bir şekilde yerine getiren, üstlenmiş bulunduğu görev ve sorumlulukları, başarıyla sonuçlandıran Sahil Güvenlik Komutanlığımız, ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de denizlerimizin ve sahillerimizin güvenliği ile çevrenin ve doğal kaynaklarımızın korunması görevlerini büyük bir fedakarlık ve başarıyla yürütmektedir.

Kurulduğu 1982 yılından bu güne kadar sürekli gelişim gösteren Sahil Güvenlik Komutanlığımız; bu gün sahip olduğu kuvvet yapısı, nitelikli personeli ve çağdaş, güçlü modern platformları ile görevini başarı ile sürdürmektedir.

Bu doğrultuda 7 gün 24 saat göreve hazır olan Sahil Güvenlik Komutanlığımızın 40. kuruluş yıl dönümünü en iyi dileklerimle kutluyor, milletimizin huzur ve güveni ile ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını esirgemeyen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

ÇOCUKLARIN OYUNU KANLI BİTTİ

Çaybaşı’nda meydana gelen olayda kardeşlerin  oyununda kan aktı. Bir çocuk silahtan çıkan mermiyle hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.