https://www.unyegundemhaber.com/

VETERANLAR DERBİSİNDE GALİP ÜNYE

Türkiye Masterler  Veteranlar Futbol Federasyonu Orta Karadeniz Bölgesi 8.Hafta maçı bu gün Ünye şehir stadyumunda oynandı. Saat 14:00’da Fatsa Veteranlar takımını ağırlayan Ünye Veteranlar Antrenör Halil Korkmaz ile ilk maçına çıkarken sahadan 5-1’lik galibiyetle ayrıldı.

“Ünye’yi Her Yerde Tanıtmaya Devam Edeceğiz”

Galibiyet sonrası Ünye Spor Gündeme konuşan Ünye Veteranlar Kulüp Başkanı Ve Takım Kaptanı Murat Ülgen,” Fatsa Veteranlarla dostluk içerisinde 2. Baharını yaşayan futbolcularımızın derbi müsabakasıydı. Sonuç önemli ancak burada kardeşliği ve dostluğu ön planda tuttuk. Fatsa veterenlanda ismini sayamadığım birçok kardeşimiz burada ter döktü. Fatsa takımı da zirveye oynayan bir takım. Bizim bir maçımız eksikti. Ve biz 8 puandaydık. Ve biz Fatsa’yı yenerek puanımızı 11’e yükselttik. Erteleme müsabakasında oynayacağız ve onuda aldığımızda iyice yaklaşmış olacağız. Biz Ünye’mizi her platformda tanıtmaya var gücümüzle devam ediyoruz” dedi.

“Asıl Önemli Olan Dostluk”

Her maçın bir dostluk atmosferinde gerçekleştiğini ifade eden Fatsa Veteranlar Antrenörü Yalçın Gürsoy,”İki kardeş yakın ilçe takımları olarak biz Fatsa-Ünye derbisi deniliyor ancak biz öyle düşünmedik. Ben Ünyespor’un aynı zamanda futbolcusuyum. Zaten bu işin özünde amaç veteranları bir araya getirmek. Bu gün yenildik. Hiç fark etmez. Sonra biz yeneriz. Burada futbol aslında bir arada olmaktır. Burada olmak ve eski arkadaşlarımızı görmek bizi daha çokta mutlu etti. Futbol evrensel bir spordur. Bizlerde bu kısımdan bakıyoruz” diye konuştu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir