YANGIN BÖLGESİNDEKİ FELÇLİ HASTANIN YARDIMINA ORDU İTFAİYESİ KOŞTU

YANGIN BÖLGESİNDEKİ FELÇLİ HASTANIN YARDIMINA ORDU İTFAİYESİ KOŞTU

ORDU İTFAİYESİ KRİTİK BÖLGELERDE GÖREV BAŞINDA

Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri Antalya’da devam eden yangınlara müdahale etmeyi sürdürüyor. En kritik bölgelerde görev alan ekipler tehlike altında bulunan bir köydeki felçli hastanın güvenli bölgeye taşınmasını sağladı.

Türkiye’de yaşanan tüm doğal afetlerde etkin görev alan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yaptığı çalışmalarla takdir topluyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Bu kapsamda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatı ile Antalya’da devam eden yangınlara müdahale için harekete geçen Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri olay yerine ulaşır ulaşmaz çalışmalarına başladı. Yangının en kritik bölgesinde çalışma yürüten ekipler, yangından etkilenen köylerdeki tahliye işlemlerine destek veriyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

FELÇLİ HASTA GÜVENLİ BÖLGEYE TAŞINDI

Antalya’nın Gündoğmuş ilçesine bağlı Çayırözü Köyü çevrelerindeki orman yangınının köye sirayet etme ihtimali nedeniyle köyün boşaltılması çalışmalarına katılan Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri köyde yaşayan felçli yaşlı bir kadını evinden alarak toplanma bölgesine tahliyesini gerçekleştirdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesine bağlı uzman ekipler tarafından gerekli önlemler alınarak evinden alınan hasta güvenli bölgeye taşındı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

EKİPLER GÖREV BAŞINDA

1 itfaiye aracı, 1 su tankeri ve 8 personel ile yangın bölgesinde bulunan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yangın söndürme, arama kurtarma ve tahliye çalışmalarına devam ediyor.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ORDU’DAN AĞRI’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU

ORDU’DAN AĞRI’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU Ağrı Patnos’da görev yapan Ordulu Kübra Öğretmenin minik öğrencileri Ordu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir