Yeşil Beyaz’dan Ünye Belediyesi’ne Ziyaret

Başkan Tavlı: “1957 Ünye’nin Reklamıdır”

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele veren ve yeni yönetimin liderliğinde başarıyı hedefleyen bir sezona hazırlanan Ünye 1957 Spor Kulübü, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret etti.
Ziyaret programı Kulüp Başkanı Osman Karayiğit ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Yeşil Beyazlı ekibin temsilcilerini başkanlık makamında misafir eden Ünye Belediye Başkanı Tavlı, yeni yönetimi tebrik etti.

Futbol kulübü yönetmenin kolay bir iş olmadığını ve bu ekipte başarı ışığını gördüğünü ifade eden Başkan Hüseyin Tavlı, yol, su, altyapı gibi temel ihtiyaçların yanı sıra sportif faaliyetlerin de toplum için önemli bir hizmet olduğuna dikkat çekti. Ziyaretleri için kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Tavlı, bu takımdan şampiyonluk beklediklerini sözlerine ekleyerek 1957’nin Ünye için en büyük reklam kalemlerinden biri olduğuna vurgu yaptı.

Karayiğit: “Ünye’nin Reklamını Yaparız”
Kulüp Başkanı Osman Karayiğit ise, 1957’nin kayyumdan çıkması ve gelinen süreçte desteklerini yanlarında hissettikleri Başkan Tavlı’ya kabulleri için teşekkür etti. Hedefler koyduklarını, transfer anlaşmaları sürecinde olduklarını ve kamp ile birlikte yeni sezona bomba bir ekiple hazırlandıklarını belirten Karayiğit, “Ünye’nin desteğini yanımızda görürsek yine Ünye’nin reklamını biz yaparız” ifadelerini kullandı.
Ziyaret, Ünye Belediye Başkanı ve Ünye 1957 Spor Kulübü yönetim kurulu üyelerinin birlikte fotoğraf çektirmesi ile sona erdi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

BİRBEN’in Eşsiz Eserleri Sanat Tutkunlarıyla Buluştu

Gülay Birben Resim Sergisi’nin açılışı gerçekleşti. Ressam Gülay Birben’in büyüleyici resim sergisi, bugün Ünye Yalı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir