BAŞKAN GÜLER GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN GÜLER GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

“SİZLER BİZE EMANETSİNİZ. ARZULARINIZ BİZLER İÇİN EMİRDİR”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Fatsa, Ünye ve Çevre İlçeleri Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği’nin Birlik ve Beraberlik Buluşmasında gaziler ve şehit aileleri ile bir araya geldi.

İstiklal ve istikbalimiz uğruna sevdiklerini toprağa veren şehit ailelerinin ve vatan toprağı uğruna yaralanan gazilerin her daim yanlarında olduklarına dikkat çeken Başkan Güler, “Sizler bizim en değerli emanetlerimizsiniz. Sizlerin arzuları bizler için emirdir. Dolayısıyla sizleri daha mutlu etmek için elimizden gelen hizmetleri yapmaya hazırız” dedi.

“BİZLER SİZLERİN HİZMETKARINIZIZ”

Şehit aileleri ve gazilerle bir arada olmaktan son derece memnun olduğunu ifade eden Başkan Güler, onları daha mutlu etmek için Büyükşehir Belediyesinin imkanlarını seferber etmeye hazır olduklarını söyledi.

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti:

“Sizlerle birlikte olmak bizim için büyük bir onur çünkü Allah’ın en kıymetli insanlar olarak tarif ettiği şehitlerimiz ve gazilerimiz. Kimi bu vatan ve bu değerler uğruna canlarını kimileri ise organlarını verdiler. Sizler için söyleyecek kelime bulamıyorum. Yaptığınız fedakârlık çok değerli olduğu için bu değerli payeleri ifade edecek kelime yok. Allah sizlerden razı olsun. Bu güzel vatanda bizlerin yaşamasına sebep olmanız çok büyük bir paye. Sizlere teşekkür borçluyuz. Bizler de hizmet makamıyız. Geride kalanlara, onlara layık olacak şekilde hizmet etmek bizim görevimiz. Biz büyük bir aileyiz ve her birimiz bu ailenin birer ferdiyiz. Bizler sizlerin hizmetkarınızız. Dolayısıyla sizleri daha mutlu etmek için elimizden gelen hizmetleri yapmaya hazırız.”

“SİZLERİN ARZULARI BİZLER İÇİN EMİRDİR”

Daha güzel bir Ordu için çalışacaklarını ifade eden Başkan Güler sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz hem il olarak hem de Türk ordusu olarak büyük bir Orduyuz. Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül sohbet ister kahve bahane diye bir tabir vardır. Bu güzel anlamlı organizasyon da bizleri daha da pekiştirecek. Bu anlamda emek veren herkese teşekkür ediyorum. Sizlerin arzuları bizler için emirdir. Önerilerinizi bize sunun, imkanlarımızı seferber etmeye sonuna kadar hazırız. Daha güzel bir Ünye’yi, daha güzel bir Ordu’yu sizlerle birlikte gerçekleştirelim. Sizler bize emanetsiniz. Allah birliğimizi bozmasın.”

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir