BAŞKAN GÜLER, MEZUN OLDUĞU OKULDA ALKIŞLARLA KARŞILANDI

BAŞKAN GÜLER, MEZUN OLDUĞU OKULDA ALKIŞLARLA KARŞILANDI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Lisesinde düzenlenen resim sergisi açılışına katıldı. Eğitim aldığı ve 56 yıl önce mezun olduğu Ordu Lisesi’nde öğrenciler tarafından alkışlarla karşılanan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Bu okulda çok güzel hatıralarımız var. Burası çok iyi hekimler, çok iyi mühendisler, çok iyi öğretmenler yetiştirdi. Siz öğrencilerimizde o efsanenin birer parçasısınız” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, büyük önem verdiği çocuk ve gençlerin hemen hemen her davetine katılmaya özen gösteriyor. Bu kapsamda Ordu Lisesinde düzenlenen Resim Sergisi’ne katılan Başkan Güler, okul kapısından öğrencilerin alkışları ile karşılandı. Aynı zamanda Başkan Güler’in eğitim aldığı okul olan Ordu Lisesinde açılan resim sergisi, Başkan Güler için anıların tazelendiği anlara şahitlik etti.

BAŞKAN GÜLER: “ORDU LİSESİNDE ÇOK GÜZEL HATIRALARIMIZ VAR”

Ordu Lisesi görsel sanatlar öğretmenleri ve öğrenciler tarafından düzenlenen ‘Resim Sergisi’nin açılışında bir konuşma yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Lisesinin çok güzel bir okul olduğunu belirtti.

Ordu Lisesinde çok güzel hatıralarının olduğunu dile getiren ve gençlere tavsiyelerde bulunan Başkan Güler, “Ordu Lisesi çok güzel bir okul. Bu okulda çok güzel hatıralarımız var. Ders çalışırken anılar biriktirin. Burası çok iyi hekimler, çok iyi mühendisler, çok iyi öğretmenler yetiştirdi. Siz öğrencilerimizde o efsanenin birer parçasısınız. Okurken fark etmezsiniz ama Ordu Lisesi gerçekten önemli bir lise. Bizde buralardan yetiştik. Bakanlarda çıkan bir okul. Başarılarınızı yeteneklerinizi çok yakından izliyoruz. Sizler bizim hem geleceğimiz hem vicdanımız hem de aynı zamanda umudumuzsunuz” diye konuştu.  

Açılışta bir konuşma yapan Ordu Lisesi Müdürü Hasan Bölük ise eğitime verdiği destekler ve düzenlediği etkinler dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini iletti.

BAŞKAN GÜLER, TÜM ESERLERİ YAKINDAN İNCELEDİ 

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri ve öğrenciler tarafından kesilen kurdele ile birlikte serginin açılışı gerçekleştirildi. Açılan sergide Başkan Güler, sergilenen eserleri tek tek gezdi ve öğrencilerle sohbet ederek anılarını tazeledi. Başkan Güler, programda ayrıca öğrencilerle de bol bol fotoğraf çektirdi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU AYBASTI PERŞEMBE YAYLASINDA BU YIL 916.SI DÜZENLENEN ORDULU MUSTAFA PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞ …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir