BAŞKAN GÜLER’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN GÜLER’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Regaip Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

Başkan Güler mesajında, mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’nin tüm İslam âleminin birlik, beraberlik, sevgi, barış ve kardeşliğine vesile olmasını diledi. 

Başkan Güler mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Bereket ve maneviyat mevsimi olarak nitelendirdiğimiz mübarek üç aylara girmiş bulunmaktayız.

Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi, Ramazan ayının da müjdecisi olan Regaip Kandili’ne kavuşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Üç aylar, dini duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktasına ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı bir mevsimdir.

Üç ayların da başlangıcı olan Regaip Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır. 

Yardımlaşma, dayanışma hislerinin, hayır ve iyiliklerin artarak yoğunlaştığı bu güzel günlerde başta Ordu’muz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hâkim olması için çaba harcamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu mübarek gecenin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket, sağlık ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyor, Ordulu hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm İslam âleminin Regaip Kandili’ni ve üç aylarını tebrik ediyorum.”

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU AYBASTI PERŞEMBE YAYLASINDA BU YIL 916.SI DÜZENLENEN ORDULU MUSTAFA PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞ …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir