BAŞKAN GÜLER’DEN YOĞUN TEMPO

BAŞKAN GÜLER’DEN YOĞUN TEMPO

DÖRT İLÇEYE ÇIKARMA YAPARAK ÇEŞİTLİ PROGRAMLARA KATILAN BAŞKAN GÜLER, VATANDAŞLARLA DA BİR ARAYA GELDİ

Ordu’nun değişim ve gelişimi için yoğun mesai harcayan Başkan Güler, hafta sonunda 4 ilçeye çıkarma yaptı.

Hafta sonunda Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaları inceleyen Başkan Güler, Gölköy, Altınordu, Perşembe ve Fatsa ilçelerinde çeşitli programlara da katılarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

YATIRIMLARI İNCELEDİ, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in hafta sonu mesaisi yoğun geçti. Temaslarına Gölköy’de başlayan Başkan Güler, ilk olarak AK Parti Gölköy İlçe Danışma Meclisi toplantısına ardından ilçenin Direkli Mahallesi’nde düzenlenen Altın Bal Festivali’ne katıldı. Ordu’nun fındık ve kivisi kadar balının da önemli bir değer olduğuna dikkat çeken Başkan Güler, arıcılık faaliyetinde bulunan tüm üreticilere bereketli kazanç diledi.

Başkan Güler’in bir sonraki adresi Altınordu ilçesi oldu. Ordu’yu her alanda güzelleştirmek için yoğun çaba harcayan Başkan Güler, Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi ORKENT’in Park Melet projesiyle ilgili hazırladığı lansman toplantısına katıldı. Yapılan yatırımlarla Melet’in cazibesinin artırıldığına vurgu yapan Başkan Güler, Park Melet projesinin şehre yeni bir vizyon kazandıracağını belirtti.

Altınordu’nun ardından Perşembe ilçesine geçen Başkan Güler burada da hayırseverler tarafından Güzelyurt Mahallesi’nde yaptırılan caminin açılışına, ardından Tepecik Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Çok Amaçlı Sosyal Tesisin açılış programına katıldı. İlçe temaslarında vatandaşların da Başkan Güler’e ilgisi yoğun oldu.  İlçelerde yoğun sevgi seliyle karşılanan Başkan Güler, alınan kararlar ve açılışı yapılan eserlerin ilçelere hayırlı olmasını diledi.

İlçe temaslarını Fatsa’da noktalayan Başkan Güler, 246 satış biriminin, yürüyüş yollarının, oturma gruplarının, kamelyaların, araç otoparkının bulunduğu, pazarcı esnafının tüm ihtiyaçlarının görüldüğü, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 10 dönümlük bir alana inşa edilen kapalı pazar yerini ve asfalt yol çalışmasını inceledi. Başkan Güler Kapalı Pazar yerinin önümüzdeki günlerde açılışının yapılacağının müjdesini verdi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir