BEYAZAY’DAN KAYMAKAM IŞIK’A ZİYARET

Türkiye Beyazay Derneği Genel Yönetim Kurulu Üyesi Hayri Köse, OrduŞubeİlBaşkanı Cihan Çakır ve yönetim kurulu üyeleri Ünye Kaymakamını nezaket ziyaretinde bulundular.

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık’a dernek faaliyetleri hakkında bilgiler veren İl Başkanı Çakır ve dernek merkez yönetim kurulu üyesi Hayri Köse, derneğin 25 yıl önce kurulduğunu, sadece Türkiye’de değil uluslararasında da çalışmalar yaptığını belirterek Ordumuza ve Ünyemize derneğin farkındalık getireceğini söylediler. Ve Sayın Kaymakamın heyeti kabullerinden ve samimi sohbetinden dolayı teşekkür ettiler.

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık ise dernek üyelerine çalışmalarında başarılar diledi, Beyazay Derneğine desteklerinin her zaman olacağını söyledi.Konuklaraziyaretlerinden dolayı da teşekkür etti.

 Dernek üyeleri Semanur Odabaşı Beşikçioğlu, Gökhan Beşikçioğlu, İbrahim İsçi ve Barış Tayfun Nal ziyarete katılım gösterdi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.