BÜYÜKŞEHİR KABATAŞ’IN SORUNLARINI ÇÖZÜYOR

BÜYÜKŞEHİR KABATAŞ’IN SORUNLARINI ÇÖZÜYOR

KABATAŞ İLÇESİNE 33 MİLYON LİRA ULAŞIM YATIRIMI YAPILDI

İLÇEDE 43 KM YOL ASFALT İLE BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kabataş ilçesinde 43 km yolu asfalt ve beton ile buluşturdu. İlçe genelinde 33 milyon liralık ulaşım yatırımı yapıldı.

Türkiye’nin en zor coğrafyalarından ve kırsal yol ağı en uzun il olan Ordu’da, asfalt seferberliği sürüyor. Belirli bir program çerçevesinde, kronikleşen sorunları bir bir çözüme kavuşturan Ordu Büyükşehir Belediyesi, 19 ilçede kurduğu şantiyelerle ilin çehresini değiştiriyor

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde devam eden faaliyetler kapsamında, ilçelerde sürdürülen yol çalışmalarında büyük aşama kaydedildi.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 2019-2022 yılları arasında Kabataş ilçesindeki 43 km yolu asfalt ve betonla buluşturdu.

43 KM YOL ASFALT İLE BULUŞTU

Kabataş ilçesinde yapılan ulaşım yatırımları sonrası, birçok mahalle ve grup yolu, asfalt ve betona kavuştu. İlçede, 38 km asfalt yol, 5 km beton yol, 27 km yeni yol açma, 122 km stabilize, 749 km reglaj, 363 km hendek temizliği, 2 bin 780 ton asfalt yama, 865 metre yağmur suyu, 130 metre menfez, 8 bin 340 m3 taş duvar çalışmasına imza atıldı.

33 MİLYON LİRA ULAŞIM YATIRIMI YAPILDI

İlçe merkezinde mahalle ve grup yollarında başlatılan ulaşım seferberliği sonrası yılların kangren olmuş sorunları da bir bir çözüme kavuştu. 2019-2022 yılları arasında Kabataş ilçesine 33 milyon liralık ulaşım yatırımı yapıldı.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir