BÜYÜKŞEHİR RADYOCULARI UNUTMADI

BÜYÜKŞEHİR RADYOCULARI UNUTMADI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Cihat Albayrak ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Basın Danışmanı Metin Akyürek “6 Mayıs Radyo Günü” dolayısıyla Ordu’da yayın yapan radyo temsilcilerini ziyaret ederek günlerini kutladı.

Türkiye’deki radyo yayıncılığının 95. yıl dönümü ve “6 Mayıs Radyo Günü” çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bu özel günü unutmayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Ordu’daki radyolara sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu kapsamda Ordu Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Cihat Albayrak ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Basın Danışmanı Metin Akyürek, Ordu genelinde yayın hayatına devam eden radyoları ziyaret etti.

Albayrak ve Akyürek, Altınordu, Fatsa ve Ünye ilçelerinde sırasıyla Radyo Mega Çiğdem Bekdemir, Ordu FM Mustafa Kaya, Radyo Net Nebil Türkyılmaz, Ulus FM Gültekin Kurtçul, Radyo Güzelsu Anıl Güzelsu, Radyo 52 Fatma Meltem Naz, Melodi FM Barış Pamukçu, Radyo Hizmet Hamza Alp, Oney FM Hakan Korkmaz ve Moda FM Ahmet Bölükbaş ile bir araya gelerek hem Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in selamlarını iletti hem de 6 Mayıs Radyo Günlerini kutladı.

Büyükşehir Belediyesince yapılan ziyaret dolayısıyla çok mutlu olduklarını dile getiren radyocular da ilgi ve alakaları dolayısıyla Başkan Güler başta olmak üzere Albayrak ve Akyürek’e teşekkür etti.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.