ÇAMAŞ’A 24 MİLYON LİRA ULAŞIM YATIRIMI

ÇAMAŞ’A 24 MİLYON LİRA ULAŞIM YATIRIMI

BÜYÜKŞEHİR ÇAMAŞ’IN SORUNLARINI ÇÖZÜYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çamaş ilçesinde 52 km yolu asfalt ve betonla buluşturdu. İlçe genelinde 24 milyon liralık ulaşım yatırımı yapıldı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ulaşım hamlesi, Çamaş ilçesinin çehresini değiştirdi. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 2019-2022 yılları arasında ilçe genelindeki 52 kilometre yolu asfalt ve betona kavuşturdu.

52 KM YOL ASFALT VE BETONLA BULUŞTU

Çamaş ilçesinde yapılan ulaşım yatırımları sonrası, birçok mahalle ve grup yolu, asfalt ve betonla buluştu. İlçede, 48 km yol asfalt, 4 km beton yol, 22 km yeni yol açma, 144 km stabilize, 758 km reglaj, 498 km hendek temizliği, 4 bin 247 ton asfalt yama, 1430 metre yağmur suyu, 136 metre menfez, 3 bin 300 m3 taş duvar çalışmasına imza atıldı.

24 MİLYON LİRA ULAŞIM YATIRIMI YAPILDI

İlçe merkezinde mahalle ve grup yollarında başlatılan ulaşım seferberliği sonrası yılların kangren olmuş sorunları da bir bir çözüme kavuştu. 2019-2022 yılları arasında Çamaş ilçesine 24 milyon lira ulaşım yatırımı yapıldı.

SICAK ASFALT VE BETON YOL ÇALIŞMASI YAPILAN YOLLAR

İlçede, Akköy mahalle yolu, Akpınar mahalle yolu, Danışman mahalle yolu, Kocaman mahalle yolu, Örmeli mahalle yolu, Taşoluk mahalle yolu ile Sucuali mahalle yollarında sıcak asfalt ve beton yol çalışmaları yapıldı.

EMÜLSİYON ASFALTA KAVUŞAN MAHALLE YOLLARI

Çamaş ilçesinde, Kemalpaşa Sarıyakup mahalle bağlantı yolu, Söken, Edirli-Kocaman mahallesi bağlantı yolu, Sakargeriş-Keçili mahallesi yolu, Danışman-Çavuşbaşı mahalle yolu, Bahtiyarlar-Budak-Tayalı mahalle yolu, Çavuşbaşı-Danışman-Tayalı bağlantı yolu, Sarıyakup-Kanyon bağlantı yolu, Kemalpaşa mahallesi Kavakgüney mevki ile Sarıyakup mahallesi Domuşu mevkiinde emülsiyon asfalt çalışmaları gerçekleştirildi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir