ÇAMAŞ’TA GRUP YOLLARI ASFALTLA BULUŞUYOR

ÇAMAŞ’TA GRUP YOLLARI ASFALTLA BULUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çamaş ilçesine bağlı, Sarıyakup, Yenimahalle ve Kemalpaşa mahallerine ulaşım sağlayan grup yolunu asfaltla buluşturdu.

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği tüm hızıyla sürüyor. 19 ilçenin tamamında yolları yeni bir görünüme kavuşturmak üzere hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan güzergahları asfaltla buluşturuyor.

Türkiye’nin en uzun kırsal yol ağına sahip olan kentte, on yılların sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da standardı yüksek bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

SARIYAKUP, YENİMAHALLE VE KEMALPAŞA MAHALLELERİNE HİZMET VERECEK

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Çamaş ilçesine bağlı, Sarıyakup mahallesinde başlattığı 2 bin 800 metre uzunluğundaki emülsiyon asfalt çalışmasını tamamladı. Güzergâh, Sarıyakup mahallesi ile Yenimahalle ve Kemalpaşa mahallelerini birbirine bağlayan grup yoluna da hizmet verecek.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Mahalle sakinleri ise 3 mahalleye hizmet verecek olan grup yolunun asfalta kavuşmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU AYBASTI PERŞEMBE YAYLASINDA BU YIL 916.SI DÜZENLENEN ORDULU MUSTAFA PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞ …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir