DAVET MERKEZİ GİRİŞİMCİLERİ AĞIRLADI

DAVET MERKEZİ GİRİŞİMCİLERİ AĞIRLADI

GİRİŞİMCİLİK VE LİDERLİK EĞİTİMİNE YOĞUN İLGİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in girişimleri ile kurulan ve Ordu’ya yatırım yapmak, mesleki bilgisini ve tecrübesini paylaşmak isteyen herkese kapılarını açan DAVET Merkezi’nde girişimcilik ve liderlik eğitimi verildi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Davet Girişimcilik Merkezi, yeni alanlarda girişimlerde bulunmak isteyenleri alanında uzman kişilerle bir araya getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda önemli programları hayata geçiren Ordu Büyükşehir Belediyesi bu kez de girişimcilere yönelik girişimcilik ve liderlik eğitimi düzenledi. Davet Girişimcilik Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitime Girişimcilik ve Liderlik konularında kendini geliştirmek isteyen girişimciler yoğun ilgi gösterdi.

Ordu Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Taşkın Kılıç’ın konuşmacı olarak katıldığı eğitimde; Girişimcilik ve Liderlik konularının önemi ve çalışanlarla olan diyaloglar ile gelecekte yapılması gereken çalışmalar gibi konular ele alındı. Düzenlenen program eğitime katılan girişimcilerin soru ve cevapları ile sona erdi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir