Devletimizin Kapısı Açık

Vali Tuncay Sonel, Çarşamba günleri gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında  236 vatandaşımız bir araya geldi.

Her hafta Çarşamba günlerini “Halk Günü”ne ayırarak, vatandaşların sorun, şikâyet ve taleplerini dinlemeye özen gösteren Vali Sonel, bugün gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında da 236 vatandaşımızın derdine çare oldu.

“Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlarla tek tek görüşen Vali Sonel, kendisine iletilen iş, sağlık, sosyal güvenlik, özel sorun ve ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında toplantıda hazır bulunan kurum müdürleriyle birlikte gayret gösterdi.

“Halk Günü’ne katılan vatandaşlarımızın bizlere iletmiş olduğu sorunlarına, taleplerine etkili ve hızlı çözümler üretebilmek amacıyla tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte çaba gösteriyoruz” diyen Vali Sonel, ”Çarşamba günleri yaptığımız ‘Halk Günü’ toplantılarında vatandaşlarımızın taleplerini tek tek not alıyor, özellikle ilçelerimizden gelenler başta olmak üzere yaşlı, engeli olan, çocuklu ailelerimizi bekletmeden sıkıntılarına çözüm bularak evlerine mutlu bir şekilde yolcu ediyoruz” dedi.

 Vali Sonel, ”Halk Günü’ne katılan vatandaşlarımızın sağlıkla ilgili tedavilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kırtasiye seti, kıyafet, gıda ürünlerini alabilmeleri için hayırseverlerin katkılarıyla sağlanan gıda paketi, alışveriş kartları ve kırtasiye alışveriş çekini desteğini bugünkü ‘Halk Günü’ toplantımızda da veriyoruz” diye konuştu.

“Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlar da Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ederek, “Allah sizden razı olsun Sayın Valim. Bizleri dinliyor, sıkıntılarımızı gideriyorsunuz. Bizi hiç boş geri göndermiyorsunuz. Biz sizden çok memnunuz. Allah ne muradınız varsa versin” dediler.  

“Halk Günü” toplantısına katılan ailelerin çocuklarıyla da yakından ilgilenen Vali Tuncay Sonel, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen çocuklarla hem fotoğraf çektirdi, hem de verdiği çeşitli armağanlarla onları sevindirdi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir