FATSA EMNİYET MÜDÜRÜ BARUTCU’YA GAZETECİLER DERNEĞİNDEN ZİYARET

Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Derneği Fatsa ilçe Emniyet Müdürü Sercihan Barutçu’yu makamında ziyaret etti.

İlçe Emniyet Müdürü Sercihan Barutçu,Başkan Çakır ve dernek üyelerine emniyeti uyguladığı sosyal farkındalık çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Emniyet Müdürü Sercihan Barutçu, Dernek üyelerine ve Başkan Çakır’a ziyaretlerinden teşekkür etti.

Dernek adına konuşan Başkan Çakır ise , ”bizler mesleğimizi icra ederken sizlerin güvenliği altında rahat rahat çalışıyoruz . Bugün emniyet teşkilatımızı sadece güvenlik ve asayiş görevlerinde değil bir çok sosyal farkındalık projelerinin içinde görebiliyoruz. Buda polise olan güvenin göstergesidir. Emniyetimiz ülkenin istikbali noktasında en ağır imtihanlarını başarı ile geçmiş ve kurulduğu günden itibaren halkın huzur ve güvenliğini başarı ile sağlamaktadır. Bu bağlamda size ve emniyet teşkilatına ne kadar teşekkür etsek azdır”dedi.

Ziyarette Çakır’a, dernek üyeleri A52TV ve Çakır medya genel yayın yönetmeni Yunus Zor,A52tv görüntü yönetmeni Barıs Tayfun Nal, ÜnyeGündemhaber imtiyaz sahibi Gökhan Beşikcioğlu,ÜnyeGündemhaber haber koordinatörü Semanur Odabaşı Beşikcioğlu, eğitimci ,araştırmacı yazar Hayati Ateş ve Başkan yardımcısı İbrahim İşçi eşlik etti

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir