KABATAŞ’A 55 MİLYONLUK YATIRIM YAPILDI

KABATAŞ’A 55 MİLYONLUK YATIRIM YAPILDI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla kentte yapılan, devam eden ve yapılması planlanan çalışmaları takip etmek ve eksiklikleri yerinde görmek üzere Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sait İnan, Kabataş ilçesinde incelemelerde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla yatırımları yerinde takip eden Genel Sekreter İnan, vatandaşlar ve muhtarlarla da bir araya geldi. Gerçekleştirilen buluşmada açıklamalarda bulunan Genel Sekreter İnan, Kabataş’a en büyüğü yol çalışmaları olmak üzere 55 milyonluk yatırım yapıldığını söyledi.

Kayıncık Mahallesi yolunda yapılan onarım ve beton yol çalışması, Beylerli Mahallesi’nde yapılan taş duvar çalışmasının yanı sıra incelemeler helva fabrikası, Düz Mahalle Konağı, Hoşkadem Mahalle Mezarlığı ve çeşitli alanlarla devam etti.

“KABATAŞ’TA YOLDAN SUYA TÜM HİZMETLERİ GÖRMEK MEVCUT”

Genel Sekreter İnan, diğer 18 ilçede olduğu gibi Kabataş ilçesinde de yoldan suya, restorasyondan sosyal işlere her türlü yatırım hizmetinin verildiğini söyledi.

Genel Sekreter İnan şöyle konuştu:

“Sayın Bakanımız, Belediye Başkanımız arkamızdaki manevi güç ve bütün hizmetlerinde talimatını veren Dr. Mehmet Hilmi Güler’in selamlarını sizlere iletiyorum. Kabataş şirin, güzel bir ilçemiz. İlçeye bugüne kadar yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları yerinde görelim, inceleyelim dedik. Yapılan işler zaten hepsi sizin gözünüzün önünde. Bu çalışmaları siz daha yakında takip ediyorsunuz. Bugün en büyüğü Fen İşleri Dairesi Başkanlığı olmak üzere Kabataş’a toplamda 55 milyonluk yatırım yaptık. Son birkaç yıl içerisindeki ekonomik göstergelerindeki değişiklik ile birlikte 3 katı bir yatırım olarak düşünün. Restorasyon çalışmalarından su işlerine kadar, yoldan sosyal hizmetlere kadar bunların diğer 19 ilçemizde olduğu gibi Kabataş ilçemizde de mevcut.  Kabataş ilçesi diğer ilçelerimiz gibi bizim önceliğimiz.”

BÜYÜKŞEHİR BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR GÜVENCE

Hizmetler için Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz ise Büyükşehir Belediyesinin kendileri için büyük bir güvence olduğunu söyledi. Başkan Yılmaz, “Kabataş’ta yapılması gerekenlerin takibini sağlayan tüm Büyükşehir Belediyesi ekipleri burada. Kabataş’ta hizmetler konusunda Büyükşehir bizim için büyük bir güvence. Geçtiğimiz sene hiç durmaksızın üst üste kar yağdı ve yollarımız sürekli açık kaldı. Yollarımız kapandı ama arkamızda bir güç var. Kar yağarsa, heyelan olursa, yolda sıkıntımız varsa Büyükşehirimiz var diyoruz. İsteklerimizi de ilettiğimiz zaman mutlaka karşılığını gördük. Yapılmayanlar var mı? var, olacakta. İnsanın fıtratı gereği ihtiyaçlar bitmez. Ama durmaksızın daha hızlı bir şekilde noksanlarımızı gidermeye çalışacağız. Allah razı olsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Bey’den ekibinden. Büyük bir emek ve gayret var” şeklinde konuştu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir