KANDEMİR: “BAŞKAN GÜLER’İN BİLGİ VE TECRÜBESİ İLE ORDU’DA ÇOK HIZLI İLERLEME VAR”

KANDEMİR: “BAŞKAN GÜLER’İN BİLGİ VE TECRÜBESİ İLE ORDU’DA ÇOK HIZLI İLERLEME VAR”

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ERKAN KANDEMİR: “BAŞKAN GÜLER’İN ORDU’DA OLMASI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN İRADESİDİR. BAŞKAN GÜLER, SADECE PARTİ HAREKETİ AÇISINDAN DEĞİL TÜRKİYE SİYASETİNİN VE MİLLETİNİN YETİŞTİRDİĞİ BİR VATAN EVLADIDIR”

AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti.

Başkan Güler’in tecrübesini en güzel şekilde belediye hizmetlerine yansıttığına dikkat çeken Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, “Türkiye siyasetinin, milletinin yetiştirdiği bir vatan evladının, AK Parti siyasetinin en önemli şehirlerinden birisi olan Ordu’da işin başında olan Şehr’ül-Emin olarak görmek hepimizi gururlandıran hem de bir o kadar da gönlümüzü ferahlatan bir durumdur” dedi.

BAŞKAN GÜLER: “AK PARTİ DAVASI 1000 YILLIK DAVADIR”

Sözlerinin başında Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’i ve beraberindekileri ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirten Başkan Güler, AK Parti davasının 1000 yıllık bir dava olduğunu vurguladı.

Güler, “Bu dava yeni başlayan bir dava değildir. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sadece Türkiye’ye değil, ezilmiş halklara bütün dünyaya vicdanın, ahlakın, etiğin ne olduğunu gösteren çok deneyimli bir liderdir. Bende kendileri ile 1994 yılından itibaren yol yürümeye başladım. Sayın Genel Başkanımızın bu kutsal dava uğruna adım adım yaptığı çalışmalarda bulunmaktan büyük gurur duyuyorum. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, yapmış olduğu çalışmalarla artık bir dünya lideri olmakla beraber birçok ülkeye de rol model oldu” dedi.

Bu düşünce ve anlayışla Ordu’da farklı bir şehir kimliği ile kendi markalarını oluşturmak istediklerini kaydeden Başkan Güler, “Bunun için tarım, hayvancılık, gıda, teknoloji, enerji ve yazılım alanlarında farklı bir Ordu modeli oluşturuyoruz. Sizlerin bugün yapmış olduğu küçük dokunuşlar bizlerin seçim motivasyonumuz başta olmak üzere gelecek motivasyonumuzu da önemli ölçüde etkiledi. Tekrardan sizleri ve ekibinizi şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk” şeklinde konuştu.

KANDEMİR: “BAŞKAN GÜLER’İN ORDU’DA OLMASI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN İRADESİDİR. BAŞKAN GÜLER, SADECE PARTİ HAREKETİ AÇISINDAN DEĞİL TÜRKİYE SİYASETİNİN VE MİLLETİNİN YETİŞTİRDİĞİ BİR VATAN EVLADIDIR”

Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Başkan Güler’in tecrübesini en güzel şekilde belediye hizmetlerine yansıttığına dikkat çekti. Başkan Güler’in sadece parti hareketi açısından değil Türkiye siyasetinin ve milletinin yetiştirdiği bir vatan evladı olduğunu dikkat çeken Kandemir, “AK Parti siyasetinin en önemli şehirlerinden birisi olan Ordu’da işin başında olan Şehr’ül-Emin olarak Sayın Mehmet Hilmi Güler’i görmek hepimizi gururlandıran hem de bir o kadar da gönlümüzü ferahlatan bir durumdur” diye konuştu.

Kandemir, Başkan Güler’e hitaben şöyle devam etti:

“Pek çok çalışmanızı görüyoruz ve şahit oluyoruz. İnanıyoruz ki önceden başlayan ve bayrağı yükseğe taşıma hikâyemiz sizin de ufkunuz ve deneyiminiz ile birlikte çok daha ileriye taşınacağından hiç şüphemiz yok. Biz bunu bir şans olarak görüyoruz. Sizin bilgi ve birikimlerinizin kendi memleketine hizmet olarak dönmüş olması kuşkusuz Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ının iradesidir. Sizlerin de bu konuda büyük bir fedakârlık gösterdiğinizin farkındayız. Bu durumdan dolayı sizlere çok çok teşekkür ediyor, çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in Ordu büyükşehir Belediyesi ziyaretine AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi Kurtcan Çelebi, Ordu İl Koordinatörü Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, AK Parti Ordu İl Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir