KUMRU’NUN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR  

KUMRU’NUN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR  

KUMRU, BÜYÜKŞEHİR İLE IŞIL IŞIL

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Kumru ilçe merkezinde gerçekleştirilen ışıklandırma çalışmalarının 1. etabı tamamlandı. Cadde ve sokakların ışıl ışıl olduğu çalışma ile Kumru’nun çehresi değişmeye başladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, modern şehircilik kimliğine uygun alanların oluşturulmasına büyük önem veriyor. Bu doğrultuda il genelinde yoğun bir çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi kent estetiğine de katkı sağlıyor.

İLK ETABI TAMAMLANDI

Bu kapsamda Kumru ilçesinde çalışma gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi ilçenin cadde ve sokaklarını günün ihtiyaçlarına uygun modern ışıklarla donatıyor. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığınca hayata geçirilen çalışmalarla tek konsollu dekoratif aydınlatmalardan oluşan çalışmanın ilk etabı tamamlanarak vatandaşların kullanımına sunuldu.

BEĞENİ TOPLADI

Yapılan çalışmalar sonrası kullanıma açılan aydınlatmalar ile ilçenin çehresi değişmeye başladı. Kumru ilçesinde gerçekleştirilen ışıklandırma çalışması aynı zamanda ilçe sakinleri tarafından da sevinçle karşılandı.

2. ETAPTA ÇALIŞMALAR TAM GAZ

Kumru’daki çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler, 2. Etap çalışması kapsamında gerçekleştirilecek olan aydınlatma çalışmalarını da kısa sürede tamamlayarak hizmete sunacak.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU AYBASTI PERŞEMBE YAYLASINDA BU YIL 916.SI DÜZENLENEN ORDULU MUSTAFA PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞ …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir