MESUDİYE, RAMAZAN COŞKUSUNU BÜYÜKŞEHİR İLE YAŞADI

MESUDİYE, RAMAZAN COŞKUSUNU BÜYÜKŞEHİR İLE YAŞADI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı etkinliklerini Mesudiye ilçesine taşıdı. Çocuk oyunlarından yetişkin tiyatrosuna kadar birçok etkinliğin yapıldığı programda çocuklar ve yetişkinler unutulmaz bir gün yaşadı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı ramazan etkinlikleri dolu dizgin devam ediyor. “Vakit Tamam Birlikte Ramazan” sloganıyla Ramazan’ın coşkusunu doyasıya yaşatan Büyükşehir Belediyesi, hazırladığı ‘etkinlik tırı’ ile 19 ilçede çocuk ve yetişkinlerini yüzlerini güldürmeyi sürdürüyor. Ramazan ayının 24. gününde etkinliklerin bu seferki adresi Mesudiye ilçesi oldu.

Mesudiye’deki program davullar eşliğinde ilçenin gezilmesi ve vatandaşların etkinliklere davet edilmesi ile başladı. Okul bahçesinde konuşlanan Büyükşehir Belediyesi’nin ‘etkinlik tırı’ saat 14.30-18.30 saatleri arasında düzenlendiği Hacivat-Karagöz, deneylerle bilim, çocuk tiyatrosu, Aşuk Maşuk, yetişkin oyunu, tasavvuf müziği konseri, sohbet-kuran tilaveti ve dua programları ile hem çocuklara hem de yetişkinlere muhteşem bir gün yaşattı.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

KUMRU ŞEHİR MERKEZİ ASFALTA HAZIRLANIYOR

KUMRU ŞEHİR MERKEZİ ASFALTA HAZIRLANIYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği yatırımlarla yolların altını da üstünü de …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir