ORDU’DA TRİATLON RÜZGARI ESECEK

ORDU’DA TRİATLON RÜZGARI ESECEK

23-24 TEMMUZ’DA TRİATLON YARIŞININ ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK

Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Triatlon Federasyonunun destekleriyle 23-24 Temmuz’da Ordu’da bu yıl triatlon yarışının üçüncüsünü düzenliyor.

İki yıldır düzenlediği organizasyonlarla triatletleri şehirde ağırlayan Büyükşehir Belediyesi, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Ordu Oral-B Triatlon Yarışlarında 22 ilden 410 sporcuya ev sahipliği yapacak.

22 İLDEN 410 SPORCU KATILACAK

Türkiye genelinde her yaş grubundan 22 ilden 410 sporcunun katılımıyla gerçekleşecek olan yarışta sporcular yüzme, bisiklet ve koşu parkurlarından ardı ardına geçerek ter dökecek.

Üç branşın bir arada yapılarak güç, koordinasyon ve zekanın aynı anda kullanılacağı ‘Ordu Oral-B Triatlonu’ Altınordu ilçesinde Elıt – Erkekler, Elıt – Kadınlar, Genc – Erkekler, Genc – Kadınlar, Yıldız – Erkekler, Yıldız – Kadınlar, Yas Grubu – Erkekler, Yas Grubu – Kadınlar, M3 – Erkekler, M3 – Kızlar ve Mıxed Relay kategorilerinde 23-24 Temmuz 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

BAZI NOKTALAR ARAÇ TRAFİĞİNE KAPALI OLACAK

Düzenlenecek yarış kapsamında 23.07.2022 Cumartesi ve 24.07.2022 Pazar günü saat 06.00 ile 17.30 saatleri arasında Altınordu ilçesi Mehmetçik Bulvarı, 15 Temmuz Milli İrade Caddesi, 1068. Sokak ve Akyazı Caddesi araç trafiğine kapalı olacak.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir