ORDU’DA ULAŞIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

ORDU’DA ULAŞIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çaybaşı ve İkizce ilçelerini birbirine bağlayan grup yolunu betonla buluşturmak için çalışma başlattı. Çaybaşı ilçesi Kurudere Mahallesi’nde devam eden beton yol çalışmalarıyla birlikte, Boras Mahallesi ve İkizce ilçesine bağlı Düzpelit Mahallesi’ne konforlu bir ulaşım imkanı sunulacak.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.

19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

ÇAYBAŞI VE İKİZCE İLÇELERİNİ BİRBİRİNE BAĞLAYACAK

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, Çaybaşı ilçesine bağlı Kurudere Mahallesi yolunda beton yol çalışması başlattı. 4 km uzunluğundaki güzergahla birlikte Çaybaşı ilçesine bağlı Boras mahallesi ile İkizce ilçesine bağlı Düzpelit Mahalleleri arasındaki yol konforlu bir yapıya kavuşacak.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir